U ponudi nekoliko zanimljivih naslova: Cineplexx Palas objavio novi repertoar

Novi repertoar banjalučkog Palasa je tu, a startuje od 14. oktobra.

Venom 2 2D/3D – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Andy Serkis
Glumci: Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott, Naomie Harris
Trajanje filma: 97 min
Žanr: akcija, naučna-fantastika

Termini: 3D u 16:30, 18:30 +sub/ned 14:30; 2D u 20:30 i 22:30

Noć vještica ubija – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: David Gordon Green
Glumci: Jamie Lee Curtis, Anthony Michael Hall, Judy Greer, Kyle Richards, Omar J. Dorsey
Trajanje filma: 106 min
Žanr: horor, triler

Termini: 16:15, 21:30 i 22:30

Posljednji dvoboj – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Ridley Scott
Glumci: Matt Damon, Ben Affleck, Adam Driver, Jodie Comer
Trajanje filma: 152 min
Žanr: drama

Termini: 19:15 i 22:15

Nesavršeni robot Ron sinh – PRETPREMIJERNO 16. i 17.10.

Režiser: Sarah Smith, Jean-Philippe Vine, Octavio E. Rodriguez
Glumci: sinhronizovano
Trajanje filma: 106 min
Žanr: animirani

Termini: subota i nedjelja 12:30, 13:15 i 15:15

Nije vrijeme za umiranje 2D/3D

Režiser: Cary Joji Fukunaga
Glumci: Daniel Craig, Naomie Harris, Léa Seydoux, Rami Malek
Žanr: akcija, avantura, triler

Trajanje filma: 163 min

Termini: 3D u 16:00; 2D u 16:30, 19:30, 22:30 + sub/ned 13:30

Toma

Režiser: Dragan Bjelogrlić

Glumci: Milan Marić, Tamara Dragičević, Petar Benčina, Andrija Kuzmanović, Sanja Marković, Paulina Manov, Milan Kolak

Žanr: biografski

Trajanje: 145 min.

Termini: 16:15, 17:15, 18:15, 19:00, 20:00, 21:00 + sub/ned 13:30

Zvjezdani psi: Tropska avantura sinh

Režiser: Inna Evlannikova

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 80 min.

Termini: sub/ned 11:45

Mali šef: Porodični biznis sub/ned 2D 3D sinh

Režiser: Tom McGrath

Glumci: Srđan Timarov, Milan Antonić, Nikola Vujović, Snežana Jeremić Nešković, Anđela Džaferović, Milena Živanović, Marko Marković, Ivana Knežević

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 107 min.

Termini: sub/ned 3D u 11:30 i 14:00, 2D u 11:15

Neukrotivi Spirit sinh

Režiser: Elaine Bogan

Glumci: Irina Arsenijević, Ivona Rambosek, Darija Vračević, Marko Marković,

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 88 min.

Termini: sub/ned 14:15

Space Jam: Nova legenda sinh

Režiser: Malcolm D. Lee

Glumci: LeBron James, Don Cheadle, Khris Davis, Sonequa Martin-Green

Žanr: avantura, komedija

Trajanje: 117 min.

Termini: sub/ned 12:00

Croods: Novo doba sinh 3D

Režiser: Joel Crawford

Glumci: Nada Blam, Stevan Piale, Srđan Timarov, Paulina Manov

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 95 min.

Termini: sub/ned 12:00

Ostavite komentar: