“Toma” stigao u Banjaluku: Ovako izgleda novi repertoar Palasa – nađite nešto za sebe VIDEO

Stigao je novi repertoar banjalučkog Palasa.

TomaNOVO NA REPERTOARU

Režiser: Dragan Bjelogrlić

Glumci: Milan Marić, Tamara Dragičević, Petar Benčina, Andrija Kuzmanović, Sanja Marković, Paulina Manov, Milan Kolak

Žanr: biografski

Trajanje: 145 min.

Termini: 16:15, 17:15, 18:15, 19:00, 20:00, 21:00, 21:45, 22:30




 

Zvjezdani psi: Tropska avantura sinhNOVO NA REPERTOARU

Režiser: Inna Evlannikova

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 80 min.

Termini: 16:30 + sub/ned 12:00, 13:45, 14:45




 

Cry Macho

Režiser: Clint Eastwood

Glumci: Clint Eastwood, Dwight Yoakam, Fernanda Urrejola, Eduardo Minett

Žanr: drama

Trajanje: 103 min.

Termini: 17:45, 22:00




 

Iza rešetaka

Režiser: Joe Carnahan

Glumci: Gerard Butler, Frank Grillo, Toby Huss

Žanr: akcija

Trajanje: 107 min.

Termini: 19:45, 22:30




Kraljice kupona

Režiser: Aron Gaudet, Gita Pullapilly

Glumci: Kristen Bell, Kirby Howell-Baptiste, Vince Vaughn, Paul Walter Hauser

Žanr: komedija

Trajanje: 110 min.

Termini: 15:30




 

Mali šef: Porodični biznis 2D 3D sinh

Režiser: Tom McGrath

Glumci: Srđan Timarov, Milan Antonić, Nikola Vujović, Snežana Jeremić Nešković, Anđela Džaferović, Milena Živanović, Marko Marković, Ivana Knežević

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 107 min.

Termini: 3D u 16:15 + sub/ned 12:15, 14:15, 2D u sub/ned 12:00, 13:30




 

Shang-Chi i legenda o deset prstenova 3D

Režiser: Destin Daniel Cretton

Glumci: Simu Liu, Awkwafina, Michelle Yeoh, Tony Chiu-Wai Leung, Fala Chen

Žanr: akcija, avantura, SF

Trajanje: 132 min.

Termini: 16:00




 

Poslije svega: Pad

Režiser: Castille Landon

Glumci: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Kiana Madeira

Žanr: romansa, drama

Trajanje: 98 min.

Termini: 18:15, 20:15




 

Zloćudno

Režiser: James Wan

Glumci: Annabelle Wallis, Maddie Hasson, George Young

Žanr: horor

Trajanje: 111 min.

Termini: 22:15




 

Nečista krv: Grijeh predaka

Režiser: Milutin Petrović

Glumci: Dragan Bjelogrlić, Anđela Jovanović, Feđa Štukan, Katarina Radivojević

Žanr: drama

Trajanje: 103 min.

Termini: 18:30, 20:30




 

Patrolne šape film sinh

Režiser: Cal Brunker

Glumci: Marija Stokić, Milena Živanović, Bojan Hlišć, Dragan Vujić

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 88 min.

Termini: 15:30 + sub/ned 12:15




 

Neukrotivi Spirit sinh

Režiser: Elaine Bogan

Glumci: Irina Arsenijević, Ivona Rambosek, Darija Vračević, Marko Marković, Aleksandar Gligorić, Milan Antonić, Dragan Vujić, Dušica Novaković

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 88 min.

Termini: sub/ned 11:45




 

Space Jam: Nova legenda sinh

Režiser: Malcolm D. Lee

Glumci: LeBron James, Don Cheadle, Khris Davis, Sonequa Martin-Green

Žanr: avantura, komedija

Trajanje: 117 min.

Termini: sub/ned 14:00




 

Luka sinh

Režiser: Enrico Casarosa

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 95 min.

Termini: sub/ned 12:45




 

Croods: Novo doba sinh 3D

Režiser: Joel Crawford

Glumci: Nada Blam, Stevan Piale, Srđan Timarov, Paulina Manov

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 95 min.

Termini: sub/ned 14:00

https://www.youtube.com/watch?v=wfxtpKr5brY

Ostavite komentar: