Stižu “Paklene ulice 10”: Cineplexx Palas objavio novi repertoar VIDEO

Bioskop Cineplexx Palas objavio je novi repertoar koji će važiti od 11. maja.

PAKLENE ULICE 10 – PRETPREMIJERNO 17.5.

Režija: Louis Leterrier

Uloge: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jason Momoa

Trajanje filma: 140 min.

Žanr: akcija

Termini: Pretpremijerno 17.5. 2D u 20:00; 3D u 21:15

KLUB ZADOVOLJNIH ŽENA: DRUGO POGLAVLJE – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Bill Holderman

Uloge: Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen i Mary Steenburgen

Trajanje filma: 107 min.

Žanr: komedija, drama, romansa

Termini: 18:20, 20:30

DREVNA MIŠOLOGIJA SINH – NOVO NA REPERTOARU

Režija: David Alaux, Eric Tosti, Jean-Francois Tosti

Uloge: sinhronizovano

Trajanje filma: 95 min.

Žanr: animirana avantura

Termini: 16:00, 18:00 +sub/ned 11:15, 14:00

BROKER – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Hirokazu Koreeda

Uloge: Song Kang-ho, Dong-won Gang

Trajanje filma: 129 min.

Žanr: drama

Termini: 20:00

SUŠA – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Paolo Virzì

Uloge: Silvio Orlando, Valerio Mastandrea, Elena Lietti

Trajanje filma: 124 min.

Žanr: komedija

Termini: 21:15

ČUVARI GALAKSIJE VOL.3

Režija: James Gunn

Uloge: Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Dave Bautista

Trajanje filma: 150 min.

Žanr: akcija, avantura

Termini: 2D u 15:00, 22:15: 3D u 15:30, 18:25 + sub/ned 12:30

BO SE BOJI

Režija: Ari Aster

Uloge: Joaquin Phoenix, Parker Posey, Amy Ryan

Trajanje filma: 179 min.

Žanr: drama, komedija, horor

Termini: 21:30

IZAZOV

Režija: Klim Šipenko

Uloge: Julija Peresiljd, Miloš Biković, Vladimir Maškov, Oleg Novickij

Trajanje filma: 150 min.

Žanr: drama

Termini: 16:15, 19:15

RENFIELD

Režija: Chris McKay

Uloge: Nicholas Hoult, Nicolas Cage, Awkwafina, Ben Schwartz, Adrian Martinez

Trajanje filma: 93 min.

Žanr: horor, komedija

Termini: 22:30

MAVKA: ZAŠTITNICA ŠUME

Režija: Oleg Malamuz

Uloge: sinhronizovano

Trajanje filma: 90 min.

Žanr: animirana avantura

Termini: 16:30 + sub/ned 12:00, 13:10

MAFIJA MAMA

Režija: Catherine Hardwicke

Uloge: Toni Collette, Monica Bellucci, Eduardo Scarpetta

Trajanje filma: 101 min.

Žanr: akcija, komedija

Termini: 20:00, 22:00

ZLA SMRT: BUĐENJE

Režija: Lee Cronin

Uloge: Alyssa Sutherland, Lily Sullivan, Morgan Davies

Trajanje filma: 97 min.

Žanr: horor

Termini: 22:30

PRINCEZA LATE I MAGIČNI VODENI KAMEN

Režija: Regina Welker

Uloge: sinhronizovano

Trajanje filma: 82 min.

Žanr: animirana avantura

Termini: 15:45 + sub/ned 12:15

MAČKE U MUZEJU sinh

Režija: Vasily Rovensky

Uloge: sinhronizovano

Trajanje filma: 80 min.

Žanr: animirana avantura

Termini: sub/ned 14:00

MUNJE OPET!

Režija: Radivoje Andrić

Uloge: Sergej Trifunović, Boris Milivojević, Nikola Đurićko, Seka Sabljić

Trajanje filma: 95 min.

Žanr: komedija

Termini: 17:30, 19:30

SUPER MARIO BRAĆA FILM sinh

Režija: Aaron Horvath, Michael Jelenic

Uloge: sinhronizovano

Trajanje filma: 95 min.

Žanr: animirana avantura

Termini: 2D u 18:00 + sub/ned 12:30, 14:30; 3D u sub/ned 12:15, 14:15

Ostavite komentar: