Repertoar Cineplexxa Palas: U ponudi četiri nova filma, od toga jedan je za mališane

Cineplexx Palas od četvrtka 19. avgusta 2021. godine ima novi repertoar na kojem su četiri nova filma.

Patrolne šape film sinh – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Cal Brunker

Glumci: Marija Stokić, Milena Živanović, Bojan Hlišć, Dragan Vujić

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 88 min.

Termini: 14:15, 16:00, 18:30 + sub/ned 12:15




Escape room 2 : Bez izlaza – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Adam Robitel

Glumci: Taylor Russell, Logan Miller, Thomas Cocquerel, Indya Moore, Holland Roden, Carlito Olivero

Žanr: horor, akcija

Trajanje: 88 min.

Termini: 16:30, 20:30, 22:30




Stillwater – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Tom McCarthy

Glumci: Matt Damon, Abigail Breslin, Camille Cottin, Deanna Dunagan, Robert Peters

Žanr: drama

Trajanje: 139 min.

Termini: 20:00, 22:30




Kuća noćnih mora – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: David Bruckner

Glumci: Rebecca Hall, Sarah Goldberg, Evan Jonigkeit

Žanr: horor

Trajanje: 108 min.

Termini: 16:30, 19:30




Putovanje kroz sjećanja – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Lisa Joy

Glumci: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Thandiwe Newton, Cliff Curtis, Daniel Wu

Žanr: SF, avantura, misterija

Trajanje: 148 min.

Termini: 16:15, 21:30




Barutski milkšejk

Režiser: Navot Papushado

Glumci: Karen Gillan, Lena Headey, Michelle Yeoh, Angela Bassett

Žanr: akcija, avantura, triler

Trajanje: 114 min.

Termini: 17:45




Odred otpisanih: Nova misija

Režiser: James Gunn

Glumci: Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman

Žanr: akcija, avantura

Trajanje: 131 min.

Termini: 19:15




Krstarenje džunglom 3D

Režiser: Jaume Collet-Serra

Glumci: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Edgar Ramirez, Jesse Plemons

Žanr: avantura

Trajanje: 127 min.

Termini: 19:00




Stari

Režiser: M. Night Shyamalan

Glumci: Gael García Bernal, Vicky Krieps, Rufus Sewell, Thomasin McKenzie

Žanr: triler, misterija

Trajanje: 108 min.

Termini: 20:15, 22:15




Neukrotivi Spirit sinh

Režiser: Elaine Bogan

Glumci: Irina Arsenijević, Ivona Rambosek, Darija Vračević, Marko Marković, Aleksandar Gligorić, Milan Antonić, Dragan Vujić, Dušica Novaković

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 88 min.

Termini: 14:45, 18:45 + sub/ned 11:15, 13:00




Zec Petar: Skok u avanturu sinh

Režiser: Will Gluck

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 93 min.

Termini: 14:45 + sub/ned 12:00




Tjelohranitelj mafijaševe žene

Režiser: Patrick Hughes

Glumci: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Morgan Freeman

Žanr: akcija, komedija

Trajanje: 118 min.

Termini: 21:45




Luka sinh

Režiser: Enrico Casarosa

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 95 min.

Termini: 14:30 + sub/ned 12:30




Croods: Novo doba sinh 3D

Režiser: Joel Crawford

Glumci: Nada Blam, Stevan Piale, Srđan Timarov, Paulina Manov

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 95 min.

Termini: sub/ned 12:45

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=wfxtpKr5brY

Ostavite komentar: