
Prvi put u Banjaluci: “Kruševac geto” u Domu omladine
22.01.2023. | 10:57Kruševac Geto premijerno će u Banjaluci izvesti legendarnu stend – ap predstavu „Kraljica Snežana Prva“, 28. januara od 20 časova.
Bračni život Slobodana i Snežane i njihova dnevna rutina teme su ovog nastupa koji će vas nasmijati do suza. Saznaćete kako su se upoznali i zavoljeli, kako im je bilo na ljetovanju, kako je njihovoj djeci na fakultetu.
Kruševac geto će nam predstaviti i svoje viđenje mnogih društvenih problema i situacija, a sve u kombinaciji sa duhovitim rep pjesmama koje prate svaku njihovu priču – navedeno je u saopštenju.
Ulaznice po cijeni od 15 KM svi zainteresovani mogu da kupe na bileterarnici Doma omladine od 10 do 20 časova ili putem aplikacije „BL teatar“.