Objavljen novi repertoar Cineplexx Palas

Bioskop Cineplexx Palas objavio ne novi repertoar koji važi od 14. januara 2020. godine.

Ljubitelji filmova sigruno će imati da pronađu nešto za sebe. Takođe, spremljen je bogat program za djecu.

Repertoar:

Zimski raspust – FILMOVI ZA DJECU – 2 KM

Patrolne šape 2 u 11:00

Grinč sinh u 11:45

Kako da dresirate svog zmaja 3 sinh u 12:30

Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 sinh u 13:15

Jeti: Snježni čovjek sinh u 13:45

Sonik sinh u 14:00

Dulitl sinh u 14:30

Hotel Transilvanija 3 sinh u 15:15

Jakari i veličanstveno pero sinh – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Toby Genkel, Xavier Giacometti

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 83 min.

Termini: 11:30, 13:30, 17:15




Vještice

Režiser: Robert Zemeckis

Glumci: Anne Hathaway, Octavia Spencer, Stanley Tucci, Chris Rock

Žanr: avantura

Trajanje: 120 min.

Termini: 15:45, 18:00, 19:45




Otac

Režiser: Srdan Golubović

Glumci: Goran Bogdan, Boris Isaković, Nada Šargin, Milica Janevski

Žanr: drama

Trajanje: 120 min.

Termini: 20:00




Fantastični povratak u Oz sinh

Režiser: Fyiodor Dmitriev

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 76 min.

Termini: 2D u 12:15, 16:00; 3D u 14:15, 16:00




Ljubav, vjenčanja i druga očajanja

Režiser: Dennis Dugan

Glumci: Diane Keaton, Jeremy Irons, Maggie Grace, Diego Boneta, Andrew Bachelor

Žanr: romantična komedija

Trajanje: 96 min.

Termini: 20:15, 22:15




Wonder Woman 1984 2D/3D

Režiser: Patty Jenkins

Glumci: Gal Gadot, Pedro Pascal, Chris Pine, Kristen Wiig

Žanr: akcija, avantura

Trajanje: 151 min.

Termini: 2D u 19:00, 3D u 18:30




Duša sinh

Režiser: Pete Docter, Kemp Powers

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirani

Trajanje: 100 min

Termini: 17:30




Superinteligencija

Režiser: Ben Falcone

Glumci: Melissa McCarthy, James Corden, Bobby Cannavale

Žanr: akcija, komedija

Trajanje: 106 min.

Termini: 17:45, 22:30




Prazni čovjek

Režiser: David Prior

Glumci: James Badge Dale, Marin Ireland, Stephen Root, Ron Canada

Žanr: horor

Trajanje: 137 min.

Termini: 21:30




Scooby Doo! sinh

Režiser: Tony Cervone

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 93 min.

Termini: 11:30




Časovi persijskog

Režiser: Vadim Perelman

Glumci: Nahuel Pérez Biscayart, Lars Eidinger

Žanr: drama

Trajanje: 127 min.

Termini: 22:00




Tenet

Režiser: Christopher Nolan

Glumci: Aaron Taylor-Johnson, Robert Pattinson, Kenneth Branagh, Elizabeth Debicki, John David Washington

Žanr: akcija, drama, triler

Trajanje: 150 min.

Termini: 22:00




Prevodioci

Režiser: Régis Roinsard

Glumci: Olga Kurylenko, Lambert Wilson, Riccardo Scamarcio, Eduardo Noriega

Žanr: triler

Trajanje: 105 min.

Termin: 22:15




Vikend sa ćaletom

Režiser: Miroslav Momčilović

Glumci: Nenad Jezdić, Vasa Vraneš, Branko Vidaković

Žanr: komedija

Trajanje: 113 min.

Termini: 17:45, 20:00




Lesi se vraća kući sinh

Režiser: Hanno Ollerdissen

Glumci: Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe, Matthias Habich

Žanr: porodični, avantura

Trajanje: 100 min.

Termini: 12:15, 16:30




Trolovi: Svjetska turneja sinh

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 90 min

Termini: 15:30

http://https://www.youtube.com/watch?v=S_GEQBkYiAE&t=4s



Ostavite komentar: