Objavljen novi repertoar Cineplexx-a Palas: Avatar predvodi listu VIDEO

Ljubitelji filmova u Banjaluci moći će da pogledaju čak šest novih ostvarenja u bioskopu Cineplexx Palas.

Pažnju će sigurno privući “Avatar”, ali tu je i domaće odtvarenje, “Ala je lep ovaj svet”. Objavljen je novi repertaor koji važi od 22. do. 29. oktobra, a na njemu se ukupno nalazi 17 filmova, tako da će svako moći pronaći nešto za sebe.

AVATAR 2D/3D – PONOVO U KINIMA

Režija: James Cameron

Uloge: Sam Worthington, Zoe Saldana, Giovanni Ribisi, Stephen Lang, Sigourney Weaver

Trajanje filma: 162 min

Žanr: akcija, avantura, SF

Termini: 3D 15:45, 18:45 +sub/ned 12:45, 2D 21:45




ALA JE LEP OVAJ SVET – NOVO

Režija: Filip Čolović

Uloge: Andrija Kuzmanović, Anđelka Prpić, Nikola Pejaković, Andrej Šepetkovski, Anica Dobra

Trajanje filma: 105 min

Žanr: komedija, romansa

Termini: 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 +sub/ned 14:45




NE BRINI DRAGA – NOVO

Režija: Olivia Wilde

Uloge: Florence Pugh, Harry Styles, Olivia Wilde, Gemma Chan, Chris Pine

Trajanje filma: 122min

Žanr: psihološki triler

Termini: 20:15, 22:30




PUT OKO SVIJETA ZA 80 DANA – SIH. NOVO

Režija: Samuel Tourneux

Uloge: SINHRONIZOVANO

Trajanje filma: 123min

Žanr: animirani

Termini: 16:45, 18:30 +sub/ned 12:15, 13:00




KARTA ZA RAJ – LADIES NIGHT 28.09. – NOVO

Režija: Ol Parker

Uloge:  George Clooney, Julia Roberts

Trajanje filma: 120min

Žanr: komedija

Termini: LADIES NIGHT 28.09. u 19:30




OSMIJEH – PRETPREMIJERNO 28.09. – NOVO

Režija: Parker Finn

Uloge: Sosie Bacon, Jessie T. Usher, Kyle Gallner, Robin Weigert

Trajanje filma: 115min

Žanr: horor

Termini: PRETPREMIJERNO 28.09. u 22:00




SVETA PETKA: KRST U PUSTINJI

Režija: Hadži-Aleksandar Đurović

Uloge: Milena Predić, Milica Stefanović

Trajanje filma: 123min

Žanr: drama

Termini: 16:00, 18:30, 21:00




DVOSTRUKA PREVARA

Režija: Park Chan-wook

Uloge: Tang Wei, Go Kyung-Pyo, Park Hae-il

Trajanje filma: 138 min

Žanr: drama

Termini: 22:15




JA SAM ZLATAN

Režija: Jens Sjögren

Uloge: Granit Rushiti, Čedomir Glisović, Merima Dizdarević

Trajanje filma: 100 minuta

Žanr: sportska drama

Termini: 18:15




VATRENO SRCE – SINH

Uloge: SINHRONIZOVANO

Trajanje filma: 92 min

Žanr: animirani

Termini: 16:15 +sub/ned 14:30




ZVIJER

Režija: Baltasar Kormákur

Uloge: Idris Elba, Sharlto Copley, Iyana Halley, Leah Jeffries

Trajanje filma: 93 min

Žanr: triler, akcija

Termini: 20:00




Kašej: Kradljivac nevjesti – sinh

Režija: Roman Artemyev

Uloge: SINHRONIZOVANO

Trajanje filma: 76 minuta

Žanr: animirani

Termini: 16:00 +sub/ned 11:30, 14:45




Pozivnica za pakao

Režija: Džesika M. Tompson

Uloge: Natali Emanuel, Tomas Doerti, Stefani Korniliusen

Trajanje filma: 105 minuta

Žanr: horor, triler

Termini: 18:00, 20:15




Bullet train

Režija: David Leitch

Uloge: Aaron Taylor-Johnson, Brad Pitt, Sandra Bullock

Trajanje filma: 127 minuta

Žanr: akcija, triler, komedija

Termini: 22:00




Tuljani specijalci – sinh

Trajanje filma: 98 minuta

Žanr: animirani

Termini: sub/ned 14:00




DC Liga Super ljubimaca – sinh

Trajanje filma: 106 minuta

Žanr: animirani

Termini: sub/ned 12:00




MINIONS: THE RISE OF GRU – sinh

Trajanje filma: 90 min

Žanr: animirani

Termini: 2D sinh sub/ned 11:45, 13:45;

3D sinh sub/ned 12:30




Ostavite komentar: