Novi repertoar bioskopa Cineplexx Palas: Za svakoga po nešto

Objavljen je novi repertoar bioskopa Cineplexx Palas koji će važiti od 30. juna do 6. jula.

Ljubitelji filmova sigruno će naći nešto što ih zanima, a tu je i nekoliko novih ostvarenja. Takođe, i najmlađi će imati šta da pogledaju.

Repertoar

THOR: Ljubav i grom 3D – PRETPREMIJERNO 6.7. U 20:00
Pritisni PLAY i voli ponovo – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Greg Björkman

Uloge: Lewis Pullman, Clara Rugaard, Danny Glover

Trajanje filma: 85 minuta

Žanr: romantična drama

Termini: 19:45, 22:15




 

Sinestezija – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Erik Bernasconi

Uloge: Alessio Boni, Leonardo Nigro, Melanie Winiger

Trajanje filma: 90 minuta

Žanr: drama

Termini: 30.06. u 20:00




 

U kavezu – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Leonardo di Costanzo

Uloge: Fabrizio Ferracane, Silvio Orlando, Toni Servillo

Trajanje filma: 117 minuta

Žanr: drama

Termini: 01.07. u 20:00




Poput mačke na autocesti – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Riccardo Milani

Uloge: Antonio Albanese, Paola Cortellesi, Sonia Bergamasco

Trajanje filma: 98 minuta

Žanr: komedija

Termini: 02.07. u 20:00




 

MINIONS: THE RISE OF GRU

Režija: Kyle Balda, Brad Ableson

Uloge: sinhronizovano

Trajanje filma: 90 min

Žanr: animirani

Termini: 2D SINH 15:00, 16:55, 19:00 +sub/ned 13:00; 2D titl 20:00; 3D SINH 14:30, 16:00, 18:00 +sub/ned 11:45, 13:45




 

ELVIS

Režija: Baz Luhrmann

Uloge: Austin Butler, Tom Hanks, Olivia DeJonge

Trajanje filma: 160 min

Žanr: biografski, drama

Termini: 19:00, 21:00




 

CRNI TELEFON

Režija: Scott Derrickson

Uloge: Ethan Hawke, Mason Thames, Jeremy Davies, James Ransone, Madeleine McGraw

Trajanje filma: 102 min

Žanr: horor

Termini: 15:45, 20:30 i 22:30




 

BERGAMNOVO OSTRVO

Režija: Mia Hansen-Løve

Uloge: Vicky Krieps, Tim Roth, Grace Delrue

Trajanje filma: 112 min

Žanr: drama

Termini: 21:30




 

Svjetlosni

Režija: Angus MacLane

Uloge: sinhronizovano

Trajanje filma: 105 min

Žanr: animirani

Termini: 2D 14:00 +sub/ned 12:15; 3D 14:30 +sub/ned 12:30




 

Svijet iz doba jure: NADMOĆ

Režija: Colin Trevorrow

Uloge: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Jeff Goldblum, Sam Neill

Trajanje filma: 146 min

Žanr: epska akciona avantura

Termini: 3D 17:45, 2D 18:30




 

Potjera

Režija: Brian Goodman

Uloge: Gerard Butler, Jaimie Alexander, Russell Hornsby, Ethan Embry, Michael Irby

Trajanje filma: 95 min

Žanr: akcija

Termini: 17:45




 

KOCKAR

Režija: Paul Schrader

Uloge: Oscar Isaac, Tiffany Haddish, Tye Sheridan

Trajanje filma: 111 min

Žanr: krimi, drama, triler

Termini: 22:00




 

TOP GUN: MAVERIK

Režija: Joseph Kosinsk

Uloge: Tom Cruise, Miles Teller, Jennifer Connelly, Jon Hamm, Glen Powell

Trajanje filma: 131 min

Žanr: akcija, avantura

Termini: 21:15




 

Doktor Strange u multiverzumu ludila

Režija: Sam Raimi

Uloge: Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen

Trajanje filma: 126 min

Žanr: akcija, avantura, fantazija

Termini: 3D 16:30




 

Odvažna Iva i skriveno blago Maglograda 2D/3D SINHRONIZOVANO

Režija: Julien Fournet

Trajanje filma: 89 min

Žanr: animirani

Termini: sub/ned 3D 11:15, 2D 13:45




Sonikov film 2 – sinhornizovano

Trajanje filma: 122 min

Žanr:  animirani, avantura

Termini: sub/ned 11:30




 

Loši momci 2D – sinhornizovano

Žanr: animirani

Trajanje filma: 100 min

Termini: 15:45 +sub/ned 12:00




 

Crvena panda – sinhornizovano

Trajanje filma: 100 min

Žanr: animirani

Termini: 16:30




Ostavite komentar: