Nađite nešto za sebe! Stigao je novi repertoar banjalučkog Palasa VIDEO

Stigao je novi repertoar bioskopa Cineplexx Palas, možete ga gledati od 18.3.2021.

Žena koja obećava – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Emerald Fennell
Glumci: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge, Max Greenfield, Christopher Mintz-Plasse, Chris Lowell, Sam Richardson, Molly Shannon i Clancy Brown
Žanr: drama
Trajanje: 114 min.
Termini: 17:30, 19:30, 21:45




Najbolje godine – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Gabriele Muccino
Glumci: Pierfrancesco Favino, Micaela Ramazzotti, Kim Rossi Stuart
Žanr: drama
Trajanje: 129 min.
Termini: 19:15, 21:00




Raja i posljednji zmaj sinh
Režiser: Don Hall, Carlos López Estrada
Glumci: Irina Arsenijević, Marija Mikić, Todor Jovanović, Bojan Žirović, Aleksandar Kukolj, Andrej Pipović, Miljan Davidović i Marko Misirača
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 115 min.
Termini: 16:00, 18:15 + sub/ned 11:45, 14:00




Izolovan
Režiser: Johnny Martin
Glumci: Tyler Posey, Summer Spiro, Donald Sutherland
Žanr: horor, triler
Trajanje: 92 min.
Termini: 17:15, 20:30, 22:30




Oliver Tvist
Režiser: Martin Owen
Glumci: Dominic Di Tommaso, Lena Headey, Michael Caine, Rita Ora
Žanr: akcija, drama
Trajanje: 90 min.
Termini: 21:45




Monster Hunter
Režiser: Paul W.S. Anderson
Glumci: Milla Jovovich, Diego Boneta, Ron Perlman, Tony Jaa, Jannik Schümann
Žanr: akcija, fantazija
Trajanje: 103 min.
Termini: 16:30, 18:45 + sub/ned 14:15




Tom i Džeri sinh
Režiser: Tim Story
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 101 min.
Termini: 15:30, 17:30 + sub/ned 11:30, 13:30




Jedini izlaz
Režiser: Darko Nikolić
Glumci: Anđelka Prpić, Ljubomir Bandović, Jovo Maksić, Danica Maksimović
Žanr: psihološki triler
Trajanje: 110 min.
Termini: 16:45, 19:00, 19:45, 21:15




Strijelac
Režiser: Robert Lorenz
Glumci: Liam Neeson, Juan Pablo Raba, Katheryn Winnick, Teresa Ruiz
Žanr: akcija
Trajanje: 108 min.
Termini: 22:00




Jakari i veličanstveno pero sinh
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 83 min.
Termini: subotota i nedjelja 15:00




Fantastični povratak u Oz 3D sinh
Režiser: Fyiodor Dmitriev
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 76 min.
Termini: subota i nedjelja 12:30




Duša sinh
Režiser: Pete Docter, Kemp Powers
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani
Trajanje: 100 min
Termini: subota i nedjelja 12:45




Scooby Doo! sinh
Režiser: Tony Cervone
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 93 min.
Termini: subota i nedjelja 12:15, 14:30




Lesi se vraća kući sinh
Režiser: Hanno Ollerdissen
Glumci: Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe, Matthias Habich
Žanr: porodični, avantura
Trajanje: 100 min.
Termini: subota i nedjelja 12:00, 14:00

https://www.youtube.com/watch?v=4yh3DxWrN08

Ostavite komentar: