Nađite nešto za sebe, sigurno ima: Stigao je novi repertoar banjalučkog Palasa VIDEO

Stigao je novi repertoar bioskopa Cineplexx Palas i “na snazi” će biti od 21.1.2020.

Dublerka – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Jamie Babbit

Žanr: komedija

Trajanje: 101 min.

Termini: 16:30, 19:30, 21:30, 22:15




 

Jakari i veličanstveno pero sinh

Režiser: Toby Genkel, Xavier Giacometti

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 83 min.

Termini: 15:30, 16:15 + sub/ned 11:15, 13:00




 

Vještice

Režiser: Robert Zemeckis

Glumci: Anne Hathaway, Octavia Spencer, Stanley Tucci, Chris Rock

Žanr: avantura

Trajanje: 120 min.

Termini: 16:00, 18:15




 

Otac

Režiser: Srdan Golubović

Glumci: Goran Bogdan, Boris Isaković, Nada Šargin, Milica Janevski

Žanr: drama

Trajanje: 120 min.

Termini: 19:45




 

Fantastični povratak u Oz sinh

Režiser: Fyiodor Dmitriev

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 76 min.

Termini: 2D u 15:45 + sub/ned 11:45, 13:45; 3D u 16:00 + sub/ned 12:15, 14:15

 




Ljubav, vjenčanja i druga očajanja

Režiser: Dennis Dugan

Glumci: Diane Keaton, Jeremy Irons, Maggie Grace, Diego Boneta, Andrew Bachelor

Žanr: romantična komedija

Trajanje: 96 min.

Termini: 20:30, 22:30




 

Wonder Woman 1984 2D/3D

Režiser: Patty Jenkins

Glumci: Gal Gadot, Pedro Pascal, Chris Pine, Kristen Wiig

Žanr: akcija, avantura

Trajanje: 151 min.

Termini: 2D u 18:00; 3D u 19:00




 

Duša sinh

Režiser: Pete Docter, Kemp Powers

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirani

Trajanje: 100 min

Termini: 17:15




 

Superinteligencija

Režiser: Ben Falcone

Glumci: Melissa McCarthy, James Corden, Bobby Cannavale

Žanr: akcija, komedija

Trajanje: 106 min.

Termini: 17:30, 22:15




 

Prazni čovjek

Režiser: David Prior

Glumci: James Badge Dale, Marin Ireland, Stephen Root, Ron Canada

Žanr: horor

Trajanje: 137 min.

Termini: 22:00




 

Scooby Doo! sinh

Režiser: Tony Cervone

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 93 min.

Termini: sub/ned 12:30, 14:30




 

Prevodioci

Režiser: Régis Roinsard

Glumci: Olga Kurylenko, Lambert Wilson, Riccardo Scamarcio, Eduardo Noriega

Žanr: triler

Trajanje: 105 min.

Termin: 21:00




 

Vikend sa ćaletom

Režiser: Miroslav Momčilović

Glumci: Nenad Jezdić, Vasa Vraneš, Branko Vidaković

Žanr: komedija

Trajanje: 113 min.

Termini: 17:45, 20:00




 

Lesi se vraća kući sinh

Režiser: Hanno Ollerdissen

Glumci: Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe, Matthias Habich

Žanr: porodični, avantura

Trajanje: 100 min.

Termini: sub/ned 12:00, 14:00




 

Odabrani naslovi za 2 KM

Zec Petar sinh – sub/ned 11:30

Grinč sinh – sub/ned 13:30

 

Ostavite komentar: