Među 16 filmova četiri noviteta: Repertoar kina Cineplexx Palas izgleda ovako

U ovosedmičnom repertoaru kina Cineplexx Palas našlo se 14 filmova, među kojima su četiri noviteta. Filmofili će moći uživati u raznim žanrovima, a za one najvjernije među novim filmovima je i deveti nastavak Paklenih ulica.

Repertoar Cineplexx Palasa izgleda ovako.

Paklene ulice 9 – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Justin Lin

Glumci: Vin Diesel, Charlize Theron, Helen Mirren, Lucas Black, Michelle Rodriguez

Žanr: akcija

Trajanje: 143 min.

Termini: 14:15, 16:55, 18:30, 19:45, 21:15, 22:30




Luka sinh – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Enrico Casarosa

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 95 min.

Termini: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00




Izbrisana istorija – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Benoît Delépine, Gustave Kervern

Glumci: Blanche Gardin, Denis Podalydès, Corinne Masiero

Žanr: komedija, drama

Trajanje: 110 min.

Termini: 19:15




Crna Gora: Podijeljena zemlja – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Boris Malagurski

Žanr:  sokumentarni

Trajanje: 79 min.

Termini: 20:30




Prizivanja 3 – Kriv je sotona

Režiser: Michael Chaves

Glumci: Patrick Wilson, Vera Farmiga, Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook, Julian Hilliard

Žanr: horor

Trajanje: 112 min.

Termini: 18:15, 20:00, 22:15




Pogrešan korak

Režiser: David Victori

Glumci: Mario Casas

Žanr: triler

Trajanje: 92 min.

Termini: 21:30




Croods: Novo doba sinh 2D/3D

Režiser: Joel Crawford

Glumci: Nada Blam, Stevan Piale, Srđan Timarov, Paulina Manov, Marko Janketić, Ðurđina Radić, Dragan Vujić i Vesna Peštrović

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 95 min.

Termini:

3D sinh u 12:30, 14:30, 16:30

2D sinh u 12:15, 14:15, 16:15




Tiho mjesto 2

Režiser: John Krasinski

Glumci: Cillian Murphy, Emily Blunt, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Djimon Hounsou

Žanr: horor, triler

Trajanje: 97 min.

Termini: 17:15, 21:30, 22:30




Cruella

Režiser: Craig Gillespie

Glumci: Emma Stone, Mark Strong, Emma Thompson

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 133 min.

Termini: 19:00




Godzilla vs. Kong 3D

Režiser: Adam Wingard

Glumci: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

Žanr: akcija, avantura

Trajanje: 113 min.

Termini: 14:15, 16:45




Raja i posljednji zmaj sinh

Režiser: Don Hall, Carlos López Estrada

Glumci: Irina Arsenijević, Marija Mikić, Todor Jovanović, Bojan Žirović, Aleksandar Kukolj, Andrej Pipović, Miljan Davidović i Marko Misirača

Žanr: animirana avantura, porodični

Trajanje: 115 min.

Termini: 11:45, 15:00




Tom i Džeri sinh

Režiser: Tim Story

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 101 min.

Termini: 12:15




Scooby Doo! sinh

Režiser: Tony Cervone

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 93 min.

Termini: 13:00




 

Lesi se vraća kući sinh

Režiser: Hanno Ollerdissen

Glumci: Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe, Matthias Habich

Žanr: porodični, avantura

Trajanje: 100 min.

Termini: 11:00




 

 

Ostavite komentar: