Ima li nešto za tebe? Stigao je novi repertoar banjalučkog Palasa – biraj VIDEO

Stigao je novi repertoar Palasa. Pronađite neki dobar film za sebe. 

Deset u pola – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Danis Tanović
Glumci: Branko Đurić, Izudin Bajrović, Helena Vuković, Kerim Čutuna, Almir Palata Prle
Trajanje filma: 90 min
Žanr: komedija
Termini: 15:35, 17:25, 20:00 i 22:00




Resident Evil: Welcome to Raccoon City – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Johannes Roberts
Glumci: Lady Gaga, Adam Driver, Jeremy Irons, Jared Leto, Al Pacino
Trajanje filma: 107 min
Žanr: akcija, horor
Termini: 16:00, 20:30 i 22:30




Aline – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Valérie Lemercier
Glumci: Valérie Lemercier, Carole Weyers, Maynard Bagang
Trajanje filma: 128 min
Žanr: drama
Termini: 19:45




Gučijevi
Režiser: Ridley Scott
Glumci: Lady Gaga, Adam Driver, Jeremy Irons, Jared Leto, Al Pacino
Trajanje filma: 158 min
Žanr: krimi, drama, triler
Termini: 18:00, 19:15 i 21:00




Encanto: Naš čarobni svijet sinh 3D i 2D
Režiser: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith
Glumci: sinhronizovano
Trajanje filma: 110 min
Žanr: animirani
Termini: 2D u 15:30 +sub/ned 11:00 i 13:15, 3D u 17:45 +sub/ned 11:30, 13:45




Kralj Ričard
Režiser: Reinaldo Marcus Green
Glumci: Will Smith, Jon Bernthal, Tony Goldwyn
Trajanje filma: 144 min
Žanr: sportska drama, biografija
Termini: 16:55

Istjerivači duhova: Nasljeđe
Režiser: Jason Reitman
Glumci: Paul Rudd, Finn Wolfhard, Sigourney Weaver, Bill Murray, Carrie Coon
Trajanje filma: 124 min
Žanr: akcija, komedija, krimi
Termini: 15:30 i 18:00




Francuska depeša
Režiser: Wes Anderson
Glumci: Bill Murray, Timothee Chalamet, Frances McDormand, Elisabeth Moss, Jeff Goldblum
Trajanje filma: 103 min
Žanr: komedija, drama
Termini: 22:15




Toma

Režiser: Dragan Bjelogrlić

Glumci: Milan Marić, Tamara Dragičević, Petar Benčina, Andrija Kuzmanović

Žanr: biografski

Trajanje: 145 min.

Termini: 18:00




Otet
Režiser: Christian Carion
Glumci: James McAvoy, Claire Foy, Tom Cullen
Trajanje filma: 95 min
Žanr: triler
Termini: 22:15

Južni Vjetar 2 Ubrzanje
Režiser: Miloš Avramović
Glumci: Miloš Biković, Miodrag Radonjić, Aleksandar Berček, Jovana Stojiljković
Trajanje filma: 127 min
Žanr: krimi, drama, triler
Termini: 16:55, 19:30 i 22:00 + dodatni termini sub. i ned. 14:30




Moje slatko čudovište
Režiser: Viktor Glukhushin, Maksim Volko
Glumci: sinhronizovano
Trajanje filma: 90 min
Žanr: animirana avantura
Termini: sub. i ned. 14:00

Porodica Adams 2 sinh
Režiser: Conrad Vernon, Greg Tiernan
Glumci: Marko Marković, Viktor Majer, Srđan Timarov
Trajanje filma: 93 min
Žanr: animirani, komedija, avantura
Termini: sub/ned 11:15 i 13:30




Venom 2 2D/3D
Režiser: Andy Serkis
Glumci: Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott, Naomie Harris
Trajanje filma: 97 min
Žanr: akcija, naučna-fantastika
Termini: sub/ned 3D u 13:30




Nesavršeni robot Ron sinh
Režiser: Sarah Smith, Jean-Philippe Vine, Octavio E. Rodriguez
Glumci: sinhronizovano
Trajanje filma: 106 min
Žanr: animirani
Termini: sub/ned u 12:00




Mali šef: Porodični biznis sub/ned 3D sinh
Režiser: Tom McGrath
Glumci: Srđan Timarov, Milan Antonić, Nikola Vujović
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 107 min.
Termini: sub/ned 3D u 12:30




Croods: Novo doba sinh 3D

Režiser: Joel Crawford

Glumci: Nada Blam, Stevan Piale, Srđan Timarov, Paulina Manov

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 95 min.

Termini: sub/ned 11:30




Ostavite komentar: