Filmoljupci imaju raznolik izbor: Stigao je novi repertoar bioskopa Palas

Stigao je novi repertoar bioskopa Cineplexx Palas.

Ove filmove na velikom platnu možete pogledati već od 15.10.

Osinja mreža – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Olivier Assayas
Glumci: Ana de Armas, Penélope Cruz, Wagner Moura
Žanr: triler
Trajanje: 123 min.
Termini: 19.30, 22

Ja sam žena – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Unjoo Moon
Glumci: Evan Peters, Matty Cardarople, Danielle Macdonald
Žanr: biografski
Trajanje: 116 min.
Termini: 17.45, 20

Tišina bijelog grada – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Daniel Calparsoro
Glumci: Belén Rueda, Javier Rey, Aura Garrido, Manolo Solo, Alex Brendemühl
Žanr: triler, drama, krimi
Trajanje: 110 min.
Termini: 19.15, 21.30

Lesi se vraća kući – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Hanno Ollerdissen
Glumci: Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe, Matthias Habich
Žanr: porodični, avantura
Trajanje: 100 min.
Termini:
Sinh u 15.30, 17 + sub/ned 11.30, 13.30
Titl u 18.15

Režiser: Philippa Lowthorpe
Glumci: Keira Knightley, Gugu Mbatha-Raw, Jessie Buckley, Rhys Ifans
Žanr: drama
Trajanje: 106 min.
Termini: 19

Veličanstveni gubitnici
Režiser: Sebastián Borensztein
Glumci: Ricardo Darín, Chino Darín, Luis Brandoni
Žanr: avantura, komedija, krimi
Trajanje: 116 min.
Termini: 21.15

Trolovi: Svjetska turneja 2D/3D
Režiser: Walt Dohrn, David P. Smith
Glumci: Ana Štajdohar, Marko Mandić, Iva Stefanović, Branislav Platiša, Milan Živadinović Billy, Slobodan Stefanović, Đurđina Radić Djixx
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 90 min.
Termini:
3D sinh u 15.45, 17.30 + sub/ned 11.45, 13.45
2D sinh u sub/ned 12.45, 14.45

Koncentriši se, baba
Režiser: Pjer Žalica
Glumci: Jasna Žalica, Emir Hadžihafizbegović, Alma Prica, Jadranka Đokić, Vedrana Božinović, Admir Glamočak, Dženita Imamović, Mira Banjac.
Žanr: komedija, drama
Trajanje: 90 min.
Termini: 17.15

Rat sa djedom
Režiser: Tim Hill
Glumci: Robert De Niro, Uma Thurman, Christopher Walken
Žanr: komedija
Trajanje: 97 min.
Termini: 16.15, 20.15, 22.15 + sub/ned 12.15, 14.15

Nevidljivi čovjek
Režiser: Leigh Whannell
Glumci: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer
Žanr: horor, triler
Trajanje: 125 min.
Termini: 19.15

Tajna izgubljenog kraljevstva sinh
Režiser: Kirby Atkins
Glumci: Hadži Nenad Maričić, Jelena Gavrilović, Boda Ninković, Maja Odžaklijevska, Dragan Vujić Vujke, Marko Marković, Dimitrije Nikolić
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 97 min.
Termini: sub/ned 12.30, 14.30

Ostrvo fantazija
Režiser: Jeff Wadlow
Glumci: Lucy Hale, Kim Coates, Michael Peña, Maggie Q, Portia Doubleday
Žanr: triler, horor, avantura
Trajanje: 109 min.
Termini: 17.30, 22.30

Sonikov film sinh
Režiser: Jeff Fowler
Glumci: James Marsden, Jim Carrey, Neal McDonough, Tika Sumpter
Žanr: akcija, avantura, porodični
Trajanje: 100 min.
Termini: sub/ned 12, 14

Ostavite komentar: