Cineplexx Palas objavio novi repertoar: U ponudi su dva nova filma

Stigao je novi repertoar Cineplexx Palas, startuje od 18.11.2021. godine.

Istjerivači duhova: Nasljeđe – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Jason Reitman

Glumci: Paul Rudd, Finn Wolfhard, Sigourney Weaver, Bill Murray, Carrie Coon

Trajanje filma: 124 min

Žanr: akcija, komedija, krimi

Termini: od 19.11. u 19:45




Francuska depeša – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Wes Anderson

Glumci: Bill Murray, Timothee Chalamet, Frances McDormand, Elisabeth Moss, Jeff Goldblum

Trajanje filma: 103 min

Žanr: komedija, drama

Termini: 20:30 i 22:30




Južni vjetar 2 Ubrzanje

Režiser: Miloš Avramović

Glumci: Miloš Biković, Miodrag Radonjić, Aleksandar Berček, Jovana Stojiljković

Trajanje filma: 127 min

Žanr: krimi, drama, triler

Termini: 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15 i 22:30 + dodatni termini sub. i ned. 12:30 i 13:45




Vječnici 2D/3D

Režiser: Chloé Zhao

Glumci: Angelina Jolie, Gemma Chan, Salma Hayek, Richard Madden, Kit Harington

Trajanje filma: 157 min

Žanr: akcija, avantura

Termini: 3D u 16:45, 2D u 22:15




Prošle noći u Sohou

Režiser: Edgar Wright

Glumci: Anya Taylor-Joy, Thomasin McKenzie, Matt Smith, Terence Stamp

Trajanje filma: 116 min

Žanr: triler, misterija

Termini: 18:15




Porodica Adams 2 sinh

Režiser: Conrad Vernon, Greg Tiernan

Glumci: Marko Marković, Viktor Majer, Srđan Timarov

Trajanje filma: 93 min

Žanr: animirani, komedija, avantura

Termini: 16:15 +sub/ned 11:45 i 13:00




Božiji čovjek

Režiser: Jelena Popović

Glumci: Mickey Rourke, Alexander Petrov, Aris Servetalis

Trajanje filma: 109 min

Žanr: drama, biografski

Termini: 18:30




Venom 2 2D/3D

Režiser: Andy Serkis

Glumci: Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott, Naomie Harris

Trajanje filma: 97 min

Žanr: akcija, naučna-fantastika

Termini: 3D u 15:00




Nije vrijeme za umiranje

Režiser: Cary Joji Fukunaga

Glumci: Daniel Craig, Naomie Harris, Léa Seydoux, Rami Malek

Žanr: akcija, avantura, triler

Trajanje filma: 163 min

Termini: 22:00




Toma

Režiser: Dragan Bjelogrlić

Glumci: Milan Marić, Tamara Dragičević, Petar Benčina, Andrija Kuzmanović

Žanr: biografski

Trajanje: 145 min.

Termini: 16:00, 17:00, 19:30 (dodatni termin samo 18.11. 19:45)




Nesavršeni robot Ron sinh

Režiser: Sarah Smith, Jean-Philippe Vine, Octavio E. Rodriguez

Glumci: sinhronizovano

Trajanje filma: 106 min

Žanr: animirani

Termini: sub/ned 12:15




100% Vuk sinh

Režiser: Alexs Stadermann

Glumci: sinhronizovano

Trajanje filma: 96 min

Žanr: animirani

Termini: sub/ned 14:15




Mali šef: Porodični biznis sub/ned 3D sinh

Režiser: Tom McGrath

Glumci: Srđan Timarov, Milan Antonić, Nikola Vujović

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 107 min.

Termini: sub/ned 3D u 11:00 i 13:00




Croods: Novo doba sinh 3D

Režiser: Joel Crawford

Glumci: Nada Blam, Stevan Piale, Srđan Timarov, Paulina Manov

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 95 min.

Termini: sub/ned 12:00

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=wfxtpKr5brY

Ostavite komentar: