Banjalučki Cineplexx objavio repertoar: Evo koja su tri noviteta za narednu sedmicu

Novi repertoar Cineplexxa Palasa za narednih sedam dana donosi filmove raznih žanrova. Među 14 filmova, našla su se tri noviteta.

Repertoar kina Cineplexx Palas izgleda ovako.

Veze – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Daniele Luchetti

Glumci: Luigi Lo Cascio,Alba Rohrwacher,Laura Morante

Žanr:  drama

Trajanje: 100 min.

Termini: 20:00, 22:00




Mainstream – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Gia Coppola

Glumci: Maya Hawke, Andrew Garfield, Kalena Yiaueki

Žanr:  drama, komedija

Trajanje: 94 min.

Termini: 18:00, 21:15; 12.6. u 22:30




Mare – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Andrea Štaka

Glumci: Marija Škaričić, Goran Navojec, Mateusz Kosciukiewicz, Mirjana Karanović, Ivana Roščić, Zdenko Jelčić, Nikša Butijer

Žanr:  drama

Trajanje: 84 min.

Termini: 20:30, 22:30; 12.6. u 20:30




Prizivanja 3 – Kriv je sotona

Režiser: Michael Chaves

Glumci: Patrick Wilson, Vera Farmiga, Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook, Julian Hilliard

Žanr: horor

Trajanje: 112 min.

Termini: 15:30, 17:45, 19:45, 22:00




Lihvar

Režiser: Nemanja Ćeranić

Glumci: Zlatan Vidović, Strahinja Blazić, Dušan Petković, Jovo Maksić

Žanr: akcija, drama

Trajanje: 90 min.

Termini: 17:15, 19:15




Pogrešan korak

Režiser: David Victori

Glumci: Mario Casas

Žanr: triler

Trajanje: 92 min.

Termini: 21:30




Croods: Novo doba sinh 2D/3D

Režiser: Joel Crawford

Glumci: Nada Blam, Stevan Piale, Srđan Timarov, Paulina Manov, Marko Janketić, Ðurđina Radić, Dragan Vujić i Vesna Peštrović

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 95 min.

Termini:

3D sinh u 15:45, 17:45 + sub/ned 11:45, 13:45

2D sinh u 16:00 + sub/ned 11:30, 13:30




Tiho mjesto 2

Režiser: John Krasinski

Glumci: Cillian Murphy, Emily Blunt, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Djimon Hounsou

Žanr: horor, triler

Trajanje: 97 min.

Termini: 16:30, 18:30, 20:15, 22:15




Cruella

Režiser: Craig Gillespie

Glumci: Emma Stone, Mark Strong, Emma Thompson

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 133 min.

Termini: 19:00




Godzilla vs. Kong 3D  

Režiser: Adam Wingard

Glumci: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

Žanr: akcija, avantura

Trajanje: 113 min.

Termini: 16:45 + sub/ned 12:15, 14:30




Raja i posljednji zmaj sinh

Režiser: Don Hall, Carlos López Estrada

Glumci: Irina Arsenijević, Marija Mikić, Todor Jovanović, Bojan Žirović, Aleksandar Kukolj, Andrej Pipović, Miljan Davidović i Marko Misirača

Žanr: animirana avantura, porodični

Trajanje: 115 min.

Termini: subota i nedjelja 12:00, 14:15




Tom i Džeri sinh

Režiser: Tim Story

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 101 min.

Termini: subota i nedjelja 12:00, 14:00




Scooby Doo! sinh

Režiser: Tony Cervone

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 93 min.

Termini: subota i nedjelja 12:45




Lesi se vraća kući sinh

Režiser: Hanno Ollerdissen

Glumci: Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe, Matthias Habich

Žanr: porodični, avantura

Trajanje: 100 min.

Termini: subota i nedjelja 14:45




 

 

Ostavite komentar: