CineStar Banja Luka, 4DX Delta planet – Repertoar od 30. maja do 05. juna

Sedmični repertoar CineStar Banja Luka, 4DX Delta planet za period od 30. maja do 05. juna 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

Godzilla II: Kralj zvijeri • Premijera 

• Akcijski, avantura, fantazija • Reditelj: Majkl Dougherty • Gl. uloge: Vjera Farmiga, Millie Bobi Braun
2D 14:30*, 15:05 osim sri čet, 17:15 samo čet, 20:00*, 20:30 osim sri čet, 22:25*
22:35 samo čet, 23:15 samo pet sub
REALD 3D 14:30 samo čet, 17:15*, 17:45 osim sri čet, 20:00 samo čet
4DX 3D 13:45*, 14:15 osim sri, 19:30 osim sri, 21:25*, 22:15 osim sri

Rocketman • Premijera

• biografski • Reditelj: Dexter Flečer • Gl. uloge: Taron Egerton, Džejmi Bel
2D 19:00 samo čet pet sub, 20:15 osim čet pet sub, 22:45

X – Men: Dark Finiks • Pretpremijera

• Akcijski, avantura, SF • Reditelj: Simon Kinberg • Gl. uloge: Sophie Tarner, Dženifer Lorens
REALD 3D 20:00*
4DX 3D 19:00*

 

Male nevine laži • Premijera

• komedija • Reditelj: Guillaume Canet • Gl. uloge: Marion Cotillard, François Cluzet
2D 16:15, 19:00 osim sub, 21:25**

 

Aladin  (sinhronizovano)

• akcijski, avanturistički • Reditelj: Guy Ritchie • Glasovi: Fabijan Pavao Medvešek, Frenka Batelić
2D 14:00 samo čet pet, 15:00 osim čet pet sub, 15:30**
4DX 3D 11:30 samo sub ned, 16:25*, 16:55 osim sri

 

Aladin  (titl)

• akcijski, avanturistički • Reditelj: Guy Ritchie • Gl. uloge: Vil Smit, Mijena Massoud
2D 19:00 osim sri

 

I sunce je zvijezda

• romantični, drama • Reditelj: Ry Russo-Jang • Gl. uloge: Čarls Melton, Yara Shahidi
2D 17:00 samo pet, 17:05 samo čet, 18:00**, 18:15 osim čet pet sub

 

Stockholmski sindrom

• komedija • Reditelj: Robert Budreau • Gl. uloge: Noomi Rapace, Ethan Hawke
2D 21:30, 23:25 samo pet

 

Brightburn

• horor • Reditelj: David Yarovesky • Gl. uloge: Elizabet Benks, David Denman
2D 17:05 osim pet, 21:45 osim sub, 23:25**

 

John Wick 3: Parabellum

• akcijski • Reditelj: Čed Stahelski • Gl. uloge: Keanu Reeves, Halle Berijev
2D 19:00*, 20:00 osim sri čet pet, 21:25 samo čet pet, 22:35 osim čet pet

 

Pokemon Detektiv Pikachu

• animacija, avantura • Reditelj: Rob Letterman • Gl. uloge: Rajan Rejnolds, Suki Waterhouse
2D 13:05**, 14:00 osim čet pet sub
REALD 3D 11:00**, 11:45 samo ned, 15:00 samo čet pet, 15:10**, 16:05 osim čet pet sub

 

UglyDolls (sinhronizovano)

• animirani • Reditelj: Keli Asbury • Glasovi: Maja Šuput, Zsa Zsa
2D 11:00 samo sub ned, 13:00 samo sub ned, 14:15

 

Zavedi me ako možeš

• komedija • Reditelj: Džonatan Levine • Gl. uloge: Charlize Theron, Seth Rogen
2D 16:30 samo čet pet, 17:30 osim čet pet sub

 

Osvetnici: Završnica

• akcija, avantura, SF • Reditelj: Entoni Russo • Gl. uloge: Bredli Cooper, Brie Larson, Kris Hemsworth
2D 13:30

 

Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)

• animirani • Reditelj: Kris Butler • Glasovi: Amar Bukvić, Krešimir Mikić
2D 11:30 samo sub ned

 

Park čudesa  (sinhronizovano)

• animirani • Reditelj: David Feiss • Glasovi: Darija Vračević, Stefan Bundalo
2D 11:15 samo sub ned, 13:15 osim čet pet

 

Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)

• Animirani • Reditelj: Ben Stassen • Glasovi: Luka Bulović, Ivan Šarić
2D 11:00 samo sub ned

Napomena:  * = samo srijedom, ** = samo subotom

(BL PORTAL)



Ostavite komentar: