CineStar Banja Luka, 4DX Delta planet – Repertoar od 13. do 19. juna

Sedmični repertoar CineStar Banja Luka, 4DX Delta planet za period od 13. do 19. juna 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Napomena: * = osim četvrtka i petka, ** = osim srijede

 

Anna • Pretpremijera

• akcijski • Reditelj: Luc Besson • Gl. uloge: Sasha Luss, Helen Mirren
2D 20:00 samo sri

 

Ljudi u crnom: Globalna prijetnja • Premijera

• akcija, SF • Reditelj: F. Gari Gray • Gl. uloge: Kris Hemsworth, Tessa Thompson
2D 13:15*, 18:05, 20:30, 22:55 samo pet sub
REALD 3D 15:45
4DX 3D 19:30, 21:55

 

Ljubavnik na francuski način • Premijera 

• komedija • Reditelj: Olivier Baroux • Gl. uloge: Kad Merad, En Charrier
2D 17:05, 20:00

 

X – Men: Dark Finiks

• Akcijski, avantura, SF • Reditelj: Simon Kinberg • Gl. uloge: Sophie Tarner, Dženifer Lorens
2D 13:00*, 20:15, 22:30
REALD 3D 15:25
4DX 3D 17:05

 

Teen Spirit

• drama • Reditelj: Maks Minghella • Gl. uloge: Elle Fanning, Rebecca Hall
2D 19:00

 

Godzilla II: Kralj zvijeri

• Akcijski, avantura, fantazija • Reditelj: Majkl Dougherty • Gl. uloge: Vjera Farmiga, Millie Bobi Braun
2D 19:45**, 22:25 samo sri
REALD 3D 17:40

 

Rocketman

• biografski • Reditelj: Dexter Flečer • Gl. uloge: Taron Egerton, Džejmi Bel
2D 21:55

 

Male nevine laži

• komedija • Reditelj: Guillaume Canet • Gl. uloge: Marion Cotillard, François Cluzet
2D 17:25

 

Aladin – (sinhronizovano)

• akcijski, avanturistički • Reditelj: Guy Ritchie • Glasovi: Fabijan Pavao Medvešek, Frenka Batelić
2D 11:00*, 17:15
4DX 3D 11:45*, 14:30

 

I sunce je zvijezda

• romantični, drama • Reditelj: Ry Russo-Jang • Gl. uloge: Čarls Melton, Yara Shahidi
2D 15:00

 

Stockholmski sindrom

• komedija • Reditelj: Robert Budreau • Gl. uloge: Noomi Rapace, Ethan Hawke
2D 22:25**

 

Džon Wick 3: Parabellum

• akcijski • Reditelj: Čed Stahelski • Gl. uloge: Keanu Reeves, Halle Berijev
2D 21:00

 

Pokemon Detektiv Pikachu

• animacija, avantura • Reditelj: Rob Letterman • Gl. uloge: Rajan Rejnolds, Suki Waterhouse
2D 15:15

 

UglyDolls – (sinhronizovano)

• animirani • Reditelj: Keli Asbury • Glasovi: Maja Šuput, Zsa Zsa
2D 11:15*, 13:30

 

Osvetnici: Završnica

• akcija, avantura, SF • Reditelj: Entoni Russo • Gl. uloge: Bredli Cooper, Brie Larson, Kris Hemsworth
2D 11:30*

 

Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom – (sinhronizovano)

• animirani • Reditelj: Kris Butler • Glasovi: Amar Bukvić, Krešimir Mikić
2D 13:15

 

Park čudesa – (sinhronizovano)

• animirani • Reditelj: David Feiss • Glasovi: Darija Vračević, Stefan Bundalo
2D 11:00*, 13:30 samo čet pet, 15:30

 

Korgi: Kraljevski pas velikog srca – (sinhronizovano)

• Animirani • Reditelj: Ben Stassen • Glasovi: Luka Bulović, Ivan Šarić
2D 11:30*

 

(BL PORTAL)



Ostavite komentar: