CineStar 4DX Banjaluka – repertoar od 18. do 24. aprila

Sedmični repertoar CineStar Banja Luka, 4DX Delta planet za period od 18. do 24. aprila 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

Poslije svega • Premijera • After •

• romantični • Reditelj: Jenny Gage • Gl. uloge: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin
2D 15:15*, 15:30**, 17:30*, 17:45 osim pon sri, 20:00**, 20:15*, 22:15**, 22:30*

Osvetnici: Završnica • Pretpremijera • Avengers: Endgame

• akcija, avantura, SF • Reditelj: Entoni Russo • Gl. uloge: Bredli Cooper, Brie Larson, Kris Hemsworth
REALD 3D 20:00*, 21:25*
4DX 3D 19:00*, 22:30*

 

Prokletstvo tugujuće žene • Premijera • The Curse of La Llorona

• horor • Reditelj: Majkl Čavez • Gl. uloge: Linda Cardellini, Patriša Velasquez
2D 17:45, 19:30*, 20:15**, 21:45*
4DX 17:00*, 19:25**

 

Park čudesa – sink • Premijera • Wonder Park

• animirani • Reditelj: David Feiss • Glasovi: Darija Vračević, Stefan Bundalo
2D 11:30 osim čet pet, 13:30, 16:00
REALD 3D 14:15, 17:45
4DX 3D 11:00 osim čet pet, 15:00

 

Hellboy • Hellboy

• akcijski • Reditelj: Neil Marshall • Gl. uloge: David Harbour, Ian McShane
2D 17:45**, 19:15, 21:25**, 21:45*

 

Ufuraj se i pukni • Ufuraj se i pukni

• Komedija • Reditelj: Ljubomir Kerekeš • Gl. uloge: Ljubomir Kerekeš, Zoran Pribičević
2D 17:30

 

Shazam! • Shazam

• Akcijski, avantura • Reditelj: David F. Sandberg • Gl. uloge: Zachary Lijevi, Mark Strong
2D 17:30*, 22:15**
REALD 3D 16:45**, 19:30**

 

Groblje kućnih ljubimaca • Pet Sematary

• Horror • Reditelj: Denis Widmyer • Gl. uloge: Džejson Clarke, Džon Lithgow
2D 19:45

 

Opsadno stanje • Captive State

• SF, triler • Reditelj: Rupert Wyatt • Gl. uloge: Madeline Bruer, Vjera Farmiga
2D 22:15 samo pet ned uto

 

Korgi: Kraljevski pas velikog srca – sinh • Matine • The Queen’s Corgi

• Animirani • Reditelj: Ben Stassen • Glasovi: Luka Bulović, Ivan Šarić
2D 11:15 osim čet pet, 14:00*, 14:15**, 15:45*, 16:00**
REALD 3D 12:30 osim čet pet

 

Dumbo – sink • Dumbo

• porodični, avanturistički, fantastični • Reditelj: Tim Burton • Glasovi: Dušan Bućan, Marko Torjanac
2D 15:15
4DX 3D 12:45 osim čet pet

 

Kako da dresirate svog zmaja 3 – sink • How To Train Your Dragon 3

• Animirani • Reditelj: Dean DeBlois • Glasovi: Mia Krajcar, Frano Mašković
2D 11:15 osim čet pet, 15:35

 

Moj dida je pao s Marsa • Matine • Moj dida je pao s Marsa

• fantastični avanturistički • Reditelj: Dražen Žarković • Gl. uloge: Lana Hranjec, Ozren Grabarić
2D 11:15 osim čet pet

 

Kapetanica Marvel • Captain Marvel

• akcijski, avanturistički • Reditelj: Anna Boden • Gl. uloge: Brie Larson, Jude Law
2D 22:15 samo čet sub pon

 

Replike • Replicas

• kriminalistički, misterija, SF • Reditelj: Džefri Nachmanoff • Gl. uloge: Keanu Reeves, Alis Eve
2D 21:45**

 

Lego Film 2 – sink • The Lego Movie 2: The Second Part

• Animacija, avantura, komedija • Reditelj: Majk Mitchell • Glasovi: Mila Elegović, Bojan Navojec
2D 13:25

 

Nestali • Keepers

• Triler • Reditelj: Kristoffer Nyholm • Gl. uloge: Gerard Butler, Piter Mullan
2D 21:45**

 

Ralf ruši internet: Krš i lom 2 – sink • Ralf Breaks the Internet

• animirani, avanturistički • Reditelj: Rich Moore • Glasovi: Vedran Mlikota, Sandra Hrenar
2D 13:00

 

Napomena* = samo srijedom,  ** = osim srijede

 

(BL PORTAL)

 

Ostavite komentar: