Cineplexx Palas – Repertoar od 30. januara do 05. februara

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 30. januara do 05. februara 2020. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Slučaj Richarda Jewella – NOVO 

Režiser: Clint Eastwood
Glumci: Olivia Wilde, Sam Rockwell, Nina Arianda
Žanr: drama
Trajanje: 131 min.
Termini: 18:45, 20:00

 

Asimetrija – NOVO

Režiser: Maša Nešković
Glumci: Daria Lorenci Flatz, Uliks Fehmiu, Mira Janjetović, Mladen Sovilj, Lola Vitasović, Mateja Poljčić, Dubravka Kovjanić, Milica Stefanović, Tamara
Žanr: drama
Trajanje: 93 min.
Termini: 15:50, 20:15

 

Opsjednutost – NOVO 

Režiser: Floria Sigismondi
Glumci: Mackenzie Davis, Finn Wolfhard, Brooklynn Prince, Joely Richardson
Žanr: horor
Trajanje: 94 min.
Termini: 18:00, 22:30

 

Polarna avantura sinh – NOVO

Režiser: Aaron Woodley
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 92 min.
Termini: 16:00 + sub/ned 11:30, 13:30

 

Lijepo doba – NOVO

Režiser: Nicolas Bedos
Glumci: Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Doria Tillier, Fanny Ardant
Žanr: drama
Trajanje: 115 min.
Termini: 21:15

 

Male žene

Režiser: Greta Gerwig
Glumci: Florence Pugh, Emma Watson, Saoirse Ronan, Eliza Scanlen
Žanr: drama, romantični ljubavni
Trajanje: 135 min.
Termini: 17:45

 

Gospoda

Režiser: Guy Ritchie
Glumci: Matthew McConaughey, Hugh Grant, Charlie Hunnam
Žanr: akcija, krimi
Trajanje: 113 min.
Termini: 15:30, 20:15, 22:30

 

Parazit

Režiser: Bong Joon-ho
Glumci: Kang-ho Song, Sun-kyun Lee, Yeo-jeong Jo, Woo-sik Choi, Hye-jin Jang
Žanr: drama, komedija, triler
Trajanje: 132 min.
Termini: 17:45

 

Vrijeme je za sankanje 2D/3D

Režiser: Benoît Godbout, Jean-François Pouliot
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 89 min.
Termini: 3D 15:50 + sub/ned 12:00, 14:00; 2D sub/ned 11:30

 

Loši momci zauvijek

Režiser: Adil El Arbi, Bilall Fallah
Glumci: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton
Žanr: akcija
Trajanje: 124 min.
Termini: 16:55, 19:30, 22:00 + sub/ned 13:15

 

Dulitl 2D/3D

Režiser: Stephen Gaghan
Glumci: Robert Downey Jr., Tom Holland, Emma Thompson
Žanr: avantura, komedija, porodični
Trajanje: 101 min.
Termini: subota i nedjelja: 3D u 13:00, 15:00; 2D u 12:15

 

1917

Režiser: Sam Mendes
Glumci: George MacKay, Dean-Charles Chapman, Colin Firth, Benedict Cumberbatch, Richard Madden
Žanr: akcija, ratni
Trajanje: 118 min.
Termini: 22:15

 

Frka 3D sinh

Režiser: Kevin Johnson
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 87 min.
Termini: subota i nedjelja u 11:15, 14:15

 

Sluga

Režiser: Klim Šipenko
Glumci: Miloš Biković, Ivan Ohlobistin, Marija Mironova, Aleksandr Samojlenko
Žanr: komedija
Trajanje: 109 min.
Termini: 16:30, 17:40, 19:50, 22:00

 

Špijunaža i kamuflaža sinh

Režiser: Nick Bruno, Troy Quane
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 102 min.
Termini: subota i nedjelja 12:30

 

Snježno kraljevstvo 2 sinh

Režiser: Chris Buck, Jennifer Lee
Glumci: sinhronizovano i originalno
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 103 min.
Termini: subota i nedjelja 14:30

 

(BL PORTAL)

 



Ostavite komentar: