Cineplexx Palas – Repertoar od 27. februara do 04. marta

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 27. februara do 04. marta 2020. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

NAPRIJED 2D/3D – Pretpremijerno 01.03.

3D sinh u 12:30, 14:30, 16:15, 18:30; 2D sinh u 12:00, 14:00

 

Ko šef – NOVO

Režiser: Miguel Arteta
Glumci: Salma Hayek, Rose Byrne, Tiffany Haddish
Žanr: komedija
Trajanje: 83 min.
Termini: 16:30, 18:15, 20:00, 21:45

 

Tajna izgubljenog kraljevstva sinh – NOVO 

Režiser: Kirby Atkins
Glumci: Hadži Nenad Maričić, Jelena Gavrilović, Boda Ninković, Maja Odžaklijevska, Dragan Vujić Vujke, Marko Marković, Dimitrije Nikolić, Milan Antonić, Slobodan Tešić, Nikola Bulatović
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 97 min.
Termini: 15:15, 17:15 + sub/ned 12:15

 

Zaboravljeni princ – NOVO

Režiser: Michel Hazanavicius
Glumci: Bérénice Bejo, Omar Sy, François Damiens
Žanr: avantura, komedija, porodični
Trajanje: 102 min.
Termini: 15:15,18:30; / 01.03. samo u 15:15

 

21 most – NOVO 

Režiser: Brian Kirk
Glumci: Chadwick Boseman, JK Simmons, Sienna Miller, Taylor Kitsch, Keith David
Žanr: akcija
Trajanje: 99 min.
Termini: 20:30, 22:30

 

Zviždači – NOVO

Režiser: Corneliu Porumboiu
Glumci: Vlad Ivanov, Catrinel Marlon, Rodica Lazar, Sabin Tambrea, Agustí Villaronga
Žanr: komedija, krimi
Trajanje: 97 min.
Termini: 21:35

 

Tomazo – NOVO

Režiser: Abel Ferrara
Glumci: Cristina Chiriac, Willem Dafoe, Anna Ferrara
Žanr: drama
Trajanje: 115 min.
Termini: 21:30

 

Ostrvo fantazija

Režiser: Jeff Wadlow
Glumci: Lucy Hale, Kim Coates, Michael Peña, Maggie Q, Portia Doubleday
Žanr: triler, horor, avantura
Trajanje: 109 min.
Termini: 16:00, 20:15, 22:30

 

Zov divljine

Režiser: Chris Sanders
Glumci: Harrison Ford, Dan Stevens, Omar Sy, Karen Gillian, Bradley Whitford
Žanr: avantura
Trajanje: 100 min.
Termini: 18:15, 19:30 + sub/ned 13:20

 

Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj

Režiser: Charles E. Bastien
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 66 min.
Termini: 29.02. u 11:45, 14:30; 01.03. u 14:30

 

Led 2

Režiser: Zhora Kryzhovnikov
Glumci: Mariya Aronova, Yuliya Khlynina, Nadezhda Mikhalkova
Žanr: drama, romantični/ljubavni
Trajanje: 120 min.
Termini: 17:15, 19:15

 

Sonikov film sinh

Režiser: Jeff Fowler
Glumci: James Marsden, Jim Carrey, Neal McDonough, Tika Sumpter
Žanr: akcija, avantura, porodični
Trajanje: 100 min.
Termini: 15:40 + sub/ned 11:30, 13:30

 

Polarna avantura sinh

Režiser: Aaron Woodley
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 92 min.
Termini: subota i nedjelja 11:30

 

Gospoda

Režiser: Guy Ritchie
Glumci: Matthew McConaughey, Hugh Grant, Charlie Hunnam
Žanr: akcija, krimi
Trajanje: 113 min.
Termini: 22:00

 

Loši momci zauvijek

Režiser: Adil El Arbi, Bilall Fallah
Glumci: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton
Žanr: akcija
Trajanje: 124 min.
Termini: 16:00 / 01.03. ne igra

 

Dulitl 3D sinh

Režiser: Stephen Gaghan
Glumci: Robert Downey Jr., Tom Holland, Emma Thompson
Žanr: avantura, komedija, porodični
Trajanje: 101 min.
Termini: subota i nedjelja 12:15

 

Frka 3D sinh

Režiser: Kevin Johnson
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 87 min.
Termini: 29.02. u 12:30, 14:15; 01.03. u 14:15

 

Sluga

Režiser: Klim Šipenko
Glumci: Miloš Biković, Ivan Ohlobistin, Marija Mironova, Aleksandr Samojlenko
Žanr: komedija
Trajanje: 109 min.
Termini: 17:40, 19:50

 

Špijunaža i kamuflaža sinh

Režiser: Nick Bruno, Troy Quane
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 102 min.
Termini: 29.02. u 14:30

 

(BL PORTAL)

 



Ostavite komentar: