Cineplexx Palas – Repertoar od 26. septembra do 02. oktobra

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 26. septembra do 02. oktobra 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Džoker – PRETPREMIJERNO

02.10. u 19:00, 21:30

 

Dora i izgubljeni zlatni grad – NOVO 

Režiser: James Bobin
Glumci: Isabela Moner, Michael Peña, Eva Longoria, Danny Trejo, Benicio del Toro
Žanr: porodična avantura
Trajanje: 102 min.
Termini: 16:00, 18:15 + sub/ned 12:00, 14:20

 

Dvostruki životi – NOVO

Režiser: Olivier Assayas
Glumci: Guillaume Canet, Juliette Binoche, Vincent Macaigne, Nora Hamzawi
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 108 min.
Termini: 19:30

 

Rambo: Do zadnje kapi krvi – NOVO

Režiser: Adrian Grunberg
Glumci: Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza
Žanr: akcija
Trajanje: 89 min.
Termini: 18:00, 20:00, 22:00

 

Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima sinh – NOVO

Režiser: Leon Ding
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 89 min.
Termini: 3D u 15:45, 17:45 + sub/ned 11:45, 13:45; 2D u 16:15+ sub/ned 14:00

 

Farmagedon 2D sinh – NOVO 

Režiser: Will Becher, Richard Phelan
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 86 min.
Termini: 16:30 + sub/ned 12:15, 14:45

 

Ad Astra

Režiser: James Gray
Glumci: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland
Žanr: drama
Trajanje: 125 min.
Termini: 20:15, 22:30

 

Ona mi je sve

Režiser: Hugo Gélin
Glumci: François Civil, Joséphine Japy, Benjamin Lavernhe
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 117 min.
Termini: 18:15

 

Polaroid

Režiser: Lars Klevberg
Glumci: Kathryn Prescott, Katie Stevens, Tyler Young, Samantha Logan, Davi Santos
Žanr: horor
Trajanje: 88 min.
Termini: 22:30

 

Na đavoljem putu

Režiser: Jason Cabell
Glumci: Nicolas Cage, Leslie Bibb, Cole Hauser, Laurence Fishburne
Žanr: akcija
Trajanje: 100 min.
Termini: 20:30

 

Prevarantice s Wall Street-a

Režiser: Lorene Scafaria
Glumci: Constance Wu, Jennifer Lopez, Julia Stiles
Žanr: drama, krimi
Trajanje: 110 min.
Termini: 19:45, 22:00

 

Vilijeva planeta 3D

Režiser: Eric Tosti
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 90 min.
Termini: sub/ned 11:00

 

IT: Chapter Two

Režiser: Andy Muschietti
Glumci: Bill Skarsgård, James McAvoy, Jessica Chastain
Žanr: horor
Trajanje: 169 min.
Termini: 16:20, 18:30

 

Pad anđela

Režiser: Ric Roman Waugh
Glumci: Gerard Butler, Morgan Freeman, Jada Pinkett Smith
Žanr: akcija
Trajanje: 121 min.
Termini: 21:40

 

Veliko putovanje 3D

Režiser: Natalia Lopato
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: sub/ned 12:30

 

Bilo jednom u Holivudu

Režiser: Quentin Tarantino
Glumci: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Luke Perry
Žanr: drama, triler
Trajanje: 165 min.
Termini: 21:30

 

Angry Birds 3D

Režiser: Thurop Van Orman, John Rice
Verzija: sinhronizovana i originalna
Žanr: avantura, komedija, porodočni
Trajanje: 98 min.
Termini: sub/ned 14:15

 

Kralj lavova 3D

Režiser: Jon Favreau
Verzija: sinhronizovana i originalna
Žanr: avantura, porodični
Trajanje: 118 min.
Termini: 16:15 + sub/ned 11:30, 13:45

 

Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D

Režiser: Chris Renaud
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 88 min.
Termini: sub/ned 13:00

 

(BL PORTAL)



Ostavite komentar: