Cineplexx Palas – Repertoar od 23. do 29. maja

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od od 23. do 29. maja 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Brightburn – NOVO

Režiser: David Yarovesky
Glumci: Elizabeth Banks, David Denman, Matt Jones
Žanr: horor
Trajanje: 90 min.
Termini: 17:45, 20:30, 22:00

 

Aladdin – NOVO

Režiser: Guy Ritchie
Glumci: Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott, Marwan Kenzari, Navid Negahban
Žanr: avantura, komedija, porodični
Trajanje: 128 min.
Termini:
3D sinh u 15:30, 18:00 + sub/ned 12:30
2D sinh u sub/ned 12:00
2D titl – 19:45

 

I sunce je zvijezda – NOVO

Režiser: Ry Russo-Young
Glumci: Charles Melton, Yara Shahidi, Faith Logan
Žanr: romantična drama
Trajanje: 100 min.
Termini: 20:30

 

Štokholmski sindrom – NOVO

Režiser: Robert Budreau
Glumci: Noomi Rapace, Ethan Hawke, Mark Strong
Žanr: kriminalistički, drama
Trajanje: 92 min.
Termini: 18:45, 22:30

 

Prevaranti

Režiser: Chris Addison
Glumci: Rebel Wilson, Anne Hathaway, Tim Blake Nelson
Žanr: komedija
Trajanje: 94 min.
Termini: 18:00, 20:00, 22:00

 

John Wick 3: Parabellum

Režiser: Chad Stahelski
Glumci: Keanu Reeves, Halle Berry, Jason Mantzoukas
Žanr: akcija
Trajanje: 130 min.
Termini: 18:30, 21:00, 22:30

 

Pokémon Detective Pikachu 3D

Režiser: Rob Letterman
Glumci: Ryan Reynolds, Suki Waterhouse, Bill Nighy
Žanr: animacija, avantura
Trajanje: 104 min.
Termini: 16:30 + sub/ned 12:30, 14:30

 

Krajnje poremećen

Režiser: Joe Berlinger
Glumci: Zac Efron, Lily Collins, Kaya Scodelario, Jeffrey Donovan, John Malkovich
Žanr: biografski, krimi, drama
Trajanje: 110 min.
Termini: 22:15

 

Uglydolls

Režiser: Kelly Asbury
Glumci: Sara Jovanović, Ivan Jovic Ikac, Slaven Došlo, Jelena Jovičić, Boris Milivojević, Dušica Novaković, Bojan Perić i Marko Gvero
Žanr: animirani
Trajanje: 88 min.
Termini: sub/ned 14:45

 

Manu munja

Režiser: Andrea Block, Christian Haas
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 88 min.
Termini: 17:00 + sub/ned 11:45, 13:30, 15:15

 

Zavedi me ako možeš

Režiser: Jonathan Levine
Glumci: Charlize Theron, Seth Rogen, Alexander Skarsgard
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 126 min.
Termini: 19:45

 

Avengers: Endgame 3D

Režiser: Anthony Russo, Joe Russo
Glumci: Brie Larson, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Josh Brolin
Žanr: akcija, avantura, fantazija
Trajanje: 182 min.
Termini: sub/ned 13:30

 

Park čudesa 3D

Režiser: Dylan Brown
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 85 min.
Termini: 16:15 + sub/ned 12:45, 14:30

 

Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D

Režiser: Ben Stassen, Vincent Kesteloot
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: sub/ned 11:15

 

Balkanska međa

Režiser: Andrej Volgin
Glumci: Anton Pampušni, Milena Radulović, Miloš Biković, Aleksandar Radojičić
Žanr: drama, akcija
Trajanje: 132 min.
Termini: 17:15

 

Kako da dresirate svog zmaja 3 3D

Režiser: Dean DeBlois
Glumci: Miloš Đuričić, Dragan Vujić Vujke, Milena Živanović
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 104 min.
Termini: sub/ned 11:30

 

(BL PORTAL)

 

Ostavite komentar: