Cineplexx Palas – Repertoar od 21. do 27. februara

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 21. do 27. februara 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Instant porodica – NOVO

Režiser: Sean Anders
Glumci: Isabela Moner, Rose Byrne, Mark Wahlberg
Žanr: komedija
Trajanje: 118 min.
Termini: 17:00, 20:00, 22:15

 

Lego film 2 3D – NOVO

Režiser: Mike Mitchell
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani
Trajanje: 107 min.
Termini: 17:05 + sub/ned 12:15, 13:45

 

Miljenica – NOVO

Režiser: Yorgos Lanthimos
Glumci: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz
Žanr: drama, komedija
Trajanje: 119 min.
Termini: 19:15

 

Green book – NOVO

Režiser: Peter Farrelly
Glumci: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellin
Žanr: biografija, drama, komedija
Trajanje: 130 min.
Termini: 21:30

 

Alita: Anđeo borbe 3D

Režiser: Robert Rodriguez
Glumci: Rosa Salazar, Jennifer Connelly, Eiza González, Christoph Waltz
Žanr: akcija, avantura, SF
Trajanje: 122 min.
Termini: 17:00, 19:30 + sub/ned 14:30

 

Srećan dan smrti 2

Režiser: Christopher Landon
Glumci: Jessica Rothe, Ruby Modine, Israel Broussard
Žanr: horor
Trajanje: 100 min.
Termini: 16:00, 18:00

 

Promil do (k)raja

Režiser: Fred Wolf
Glumci: Salma Hayek, Joe Manganiello, Alec Baldwin
Žanr: komedija
Trajanje: 96 min.
Termini: 19:15

 

Escape Room

Režiser: Adam Robitel
Glumci: Deborah Ann Woll, Nik Dodani, Tyler Labine
Žanr: SF, triler
Trajanje: 99 min.
Termini: 16:30, 18:30, 20:30, 22:30

 

Mula

Režiser: Clint Eastwood
Glumci: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Michael Pena
Žanr: drama
Trajanje: 118 min.
Termini: 21:15

 

Hladna osveta

Režiser: Hans Petter Moland
Glumci: Liam Neeson, Emmy Rossum, Laura Dern
Žanr: akcija
Trajanje: 119 min.
Termini: 22:00

 

Ko se boji vuka još 2 3D

Režiser: Vladimir Nikolaev
Glumci: Petar Strugar, Inspektor Blaža i Srđan Dinčić
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 80 min.
Termini: sub/ned 11:30, 15:00

 

Taksi Bluz

Režiser: Miroslav Stamatov
Glumci: Andrija Milošević, Milena Predić, Todor Jovanović, Aleksandra Tomić, Nikola Djuričko, Sergej Trifunović, Boris Milivojević, Nikola Pejaković
Žanr: komedija
Trajanje: 90 min.
Termini: 16:00, 17:50, 19:40, 21:30 + sub/ned 12:20, 14:10

 

Mala gospođica Dolittle

Režiser: Joachim Masannek
Glumci: sinhronizovano
Žanr: porodični, komedija
Trajanje: 100 min.
Termini: sub/ned 12:30, 14:45

 

Ralph ruši internet: Krš i lom 2 3D

Režiser: Rich Moore, Phil Johnston
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 113 min.
Termini: sub/ned 12:00

 

Snježna kraljica 4: Svijet ogledala 3D

Režiser: Robert Lence, Aleksey Tsitsilin
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 87 min.
Termini: sub/ned 11:40

 

Spider-Man: Novi svijet 3D

Režiser: Bob Persichetti, Peter Ramsey
Glumci: Mateja Vukašinović, Aleksandar Radojičić, Marko Marković
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 117 min.
Termini: sub/ned 14:15

 

Grinč 3D

Režiser: Yarrow Cheney, Scott Mosier
Glumci: Milan Tubić, Nebojša Ilić, Mina Lazarević, Zoran Kesić
Žanr: animirani
Trajanje: 89 min.
Termini: sub/ned 13:10

 

(BL PORTAL)

 

Ostavite komentar: