Cineplexx Palas – Repertoar od 12. do 18. marta

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 12. do 18. marta 2020. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Bloodshot – NOVO

Režiser: David S. F. Wilson
Glumci: Vin Diesel, Eiza González, Sam Heughan, Toby Kebbell, Guy Pearce
Žanr: akcija, SF
Trajanje: 110 min.
Termini: 16:00, 20:00, 22:15

 

Naša ljubav – NOVO

Režiser: Lisa Barros D'Sa, Glenn Leyburn
Glumci: Liam Neeson, Amit Shah, Lesley Manville
Žanr: drama
Trajanje: 91 min.
Termini: 17:30, 19:30

 

Brahms: Dječak II – NOVO

Režiser: William Brent Bell
Glumci: Katie Holmes, Christopher Convery, Ralph Ineson
Žanr: horor
Trajanje: 86 min.
Termini: 15:45, 20:45, 22:30

 

Otkrila sam špijuna – NOVO

Režiser: Peter Segal
Glumci: Dave Bautista, Kristen Schaal, Ken Jeong
Žanr: komedija
Trajanje: 102 min.
Termini: 17:45

 

Težina lanaca – NOVO

Režiser: Boris Malagurski
Žanr: dokumentarni
Trajanje: 123 min.
Termini: 18:15
Naprijed 2D/3D
Režiser: Dan Scanlon
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 102 min.
Termini: 3D u 16:00 + sub/ned 12:00, 14:00; 2D sub/ned 12:30, 14:30

 

4 ruže

Režiser: Vasilije Nikitovic
Glumci: Milos Samolov, Boris Milivojević, Srđan Žika Todorović, Gordan Kičić
Žanr: krimi drama
Trajanje: 102 min.
Termini: 20:15, 22:15

 

Nevidljivi čovjek

Režiser: Leigh Whannell
Glumci: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen
Žanr: horor, triler
Trajanje: 125 min.
Termini: 21:20

 

Izvan igre

Režiser: Gavin O’Connor
Glumci: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur
Žanr: sportska drama
Trajanje: 108 min.
Termini: 22:00

 

Ko šef

Režiser: Miguel Arteta
Glumci: Salma Hayek, Rose Byrne, Tiffany Haddish
Žanr: komedija
Trajanje: 83 min.
Termini: 16:45, 18:30

 

Tajna izgubljenog kraljevstva sinh

Režiser: Kirby Atkins
Glumci: Hadži Nenad Maričić, Jelena Gavrilović, Boda Ninković, Maja Odžaklijevska, Dragan Vujić Vujke, Marko Marković, Dimitrije Nikolić, Milan Antonić, Slobodan Tešić, Nikola Bulatović
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 97 min.
Termini: subota i nedjelja 12:15, 13:30

 

21 most

Režiser: Brian Kirk
Glumci: Chadwick Boseman, JK Simmons, Sienna Miller, Taylor Kitsch, Keith David
Žanr: akcija
Trajanje: 99 min.
Termini: 22:00

 

Ostrvo fantazija

Režiser: Jeff Wadlow
Glumci: Lucy Hale, Kim Coates, Michael Peña, Maggie Q, Portia Doubleday
Žanr: triler, horor, avantura
Trajanje: 109 min.
Termini: 15:30, 19:45

 

Zov divljine

Režiser: Chris Sanders
Glumci: Harrison Ford, Dan Stevens, Omar Sy, Karen Gillian, Bradley Whitford
Žanr: avantura
Trajanje: 100 min.
Termini: 18:00 + sub/ned 13:45

 

Led 2

Režiser: Zhora Kryzhovnikov
Glumci: Mariya Aronova, Yuliya Khlynina, Nadezhda Mikhalkova
Žanr: drama, romantični/ljubavni
Trajanje: 120 min.
Termini: 17:30

 

Sonikov film sinh

Režiser: Jeff Fowler
Glumci: James Marsden, Jim Carrey, Neal McDonough, Tika Sumpter
Žanr: akcija, avantura, porodični
Trajanje: 100 min.
Termini: 15:30 + sub/ned 11:45, 13:30

 

Polarna avantura sinh

Režiser: Aaron Woodley
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 92 min.
Termini: subota i nedjelja 11:30

 

Frka 3D sinh

Režiser: Kevin Johnson
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 87 min.
Termini: subota i nedjelja 11:45, 14:15

 

Sluga

Režiser: Klim Šipenko
Glumci: Miloš Biković, Ivan Ohlobistin, Marija Mironova, Aleksandr Samojlenko
Žanr: komedija
Trajanje: 109 min.
Termini: 19:50

 

(BL PORTAL)

 



Ostavite komentar: