Cineplexx Palas – Repertoar od 09. do 15. januara

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 09. do 15. januara 2020. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Dulitl 2D/3D – NOVO

Režiser: Stephen Gaghan
Glumci: Robert Downey Jr., Tom Holland, Emma Thompson
Žanr: avantura, komedija, porodični
Trajanje: 101 min.
Termini: 3D sinh u 11:50, 13:50, 15:50, 17:50; 2D sinh u 12:20, 14:20; 2D titl u 18:30

 

1917 – NOVO 

Režiser: Sam Mendes
Glumci: George MacKay, Dean-Charles Chapman, Colin Firth, Benedict Cumberbatch, Richard Madden
Žanr: akcija, ratni
Trajanje: 118 min.
Termini: 20:00, 22:10

 

Savršena laž – NOVO

Režiser: Bill Condon
Glumci: Helen Mirren, Ian McKellen, Russell Tovey
Žanr: triler
Trajanje: 109 min.
Termini: 18:10, 21:15

 

Jojo Rabbit – NOVO

Režiser: Taika Waititi
Glumci: Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Scarlett Johansson
Žanr: ratna komedija
Trajanje: 108 min.
Termini: 16:50, 19:00

 

Kletva

Režiser: Nicolas Pesce
Glumci: Andrea Riseborough, Demián Bichir, John Cho, Betty Gilpin, Lin Shaye
Žanr: horor
Trajanje: 93 min.
Termini: 20:30, 22:30

 

Frka

Režiser: Kevin Johnson
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 87 min.
Termini: 2D u 11:00; 3D u 12:10, 16:00

 

Zaboravljeni Božić

Režiser: Andrea Eckerbom
Glumci: Miriam Kolstad Strand, Trond Espen Seim, Anders Baasmo Christiansen
Žanr: porodični
Trajanje: 80 min.
Termini: 15:00

 

One su bombe

Režiser: Jay Roach
Glumci: Margot Robbie, Charlize Theron, Nicole Kidman
Žanr: biografija, drama
Trajanje: 108 min.
Termini: 20:15, 22:30

 

Sluga

Režiser: Klim Šipenko
Glumci: Miloš Biković, Ivan Ohlobistin, Marija Mironova, Aleksandr Samojlenko
Žanr: komedija
Trajanje: 109 min.
Termini: 16:20, 17:50, 19:50, 22:00

 

Špijunaža i kamuflaža 2D/3D sinh

Režiser: Nick Bruno, Troy Quane
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 102 min.
Termini: 2D u 14:50; 3D u 14:00

 

Ratovi zvijezda: Uspon Skywalkera 3D

Režiser: J.J. Abrams
Glumci: Daisy Ridley, Adam Driver, Mark Hamill, John Boyega, Oscar Isaac
Žanr: avantura, akcija, SF
Trajanje: 141 min.
Termini: 15:55, 21:40

 

Patrolne šape sinh

Režiser: Charles E. Bastien
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 67 min.
Termini: 12:00, 13:30, 16:40

 

Džumandži: Sljedeći nivo

Režiser: Jake Kasdan
Glumci: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Danny DeVito
Žanr: akcija, avantura
Trajanje: 123 min.
Termini: 13:30, 19:15

 

Snježno kraljevstvo 2 sinh

Režiser: Chris Buck, Jennifer Lee
Glumci: sinhronizovano i originalno
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 103 min.
Termini: 2D u 12:50, 3D u 11:30

 

(BL PORTAL)

 



Ostavite komentar: