Cineplexx Palas – Repertoar od 07. do 13. marta

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 07. do 13. marta 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Captain Marvel 3D – NOVO

Režiser: Anna Boden, Ryan Fleck
Glumci: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace
Žanr: akcija, SF
Trajanje: 124 min.
Termini: 17:15, 19:30, 22:00 + sub/ned 14:45

 

Berlin, volim te – NOVO

Režiser: Dianna Agron, Peter Chelsom
Glumci: Keira Knightley, Helen Mirren, Luke Wilson
Žanr: romansa, drama
Trajanje: 120 min.
Termini: 17:20, 20:00

 

Kako da dresirate svog zmaja 3 – NOVO

Režiser: Dean DeBlois
Glumci: Miloš Đuričić, Dragan Vujić Vujke, Milena Živanović, Aleksandar Srećković Kubura, Valentina Pavličić
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 104 min.
Termini:
3D sinh u 15:30, 17:30 + sub/ned 13:30
2D sinh u 17:00 + sub/ned 11:30
2D titl – 19:45

 

Spokoj

Režiser: Steven Knight
Glumci: Anne Hathaway, Diane Lane, Matthew McConaughey
Žanr: drama, triler
Trajanje: 106 min.
Termini: 20:15

 

Posljednji Srbin u Hrvatskoj

Režiser: Predrag Ličina
Glumci: Krešimir Mikić, Hristina Popović, Tihana Lazović, Dado Ćosić
Žanr: komedija
Trajanje: 90 min.
Termini: 21:45

 

Aladin i leteći ćilim

Režiser: Karsten Kiilerich
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 81 min.
Termini: 16:20 + sub/ned 11:20, 13:00, 14:40

 

Instant porodica

Režiser: Sean Anders
Glumci: Isabela Moner, Rose Byrne, Mark Wahlberg
Žanr: komedija
Trajanje: 118 min.
Termini: 18:00, 22:15

 

Lego film 2 3D

Režiser: Mike Mitchell
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani
Trajanje: 107 min.
Termini: sub/ned 12:45, 15:00

 

Green book

Režiser: Peter Farrelly
Glumci: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellin
Žanr: biografija, drama, komedija
Trajanje: 130 min.
Termini: 21:30

 

Escape Room

Režiser: Adam Robitel
Glumci: Deborah Ann Woll, Nik Dodani, Tyler Labine
Žanr: SF, triler
Trajanje: 99 min.
Termini: 21:30, 22:30

 

Mula

Režiser: Clint Eastwood
Glumci: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Michael Pena
Žanr: drama
Trajanje: 118 min.
Termini: 19:15

 

Ko se boji vuka još 2 3D

Režiser: Vladimir Nikolaev
Glumci: Petar Strugar, Inspektor Blaža i Srđan Dinčić
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 80 min.
Termini: sub/ned 13:05

 

Taksi Bluz

Režiser: Miroslav Stamatov
Glumci: Andrija Milošević, Milena Predić, Todor Jovanović, Aleksandra Tomić, Nikola Djuričko, Sergej Trifunović, Boris Milivojević, Nikola Pejaković
Žanr: komedija
Trajanje: 90 min.
Termini: 16:15, 18:00, 19:45

 

Mala gospođica Dolittle

Režiser: Joachim Masannek
Glumci: sinhronizovano
Žanr: porodični, komedija
Trajanje: 100 min.
Termini: sub/ned 12:15, 14:15

 

Ralph ruši internet: Krš i lom 2 3D

Režiser: Rich Moore, Phil Johnston
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 113 min.
Termini: sub/ned 12:00

 

Spider-Man: Novi svijet 3D

Režiser: Bob Persichetti, Peter Ramsey
Glumci: Mateja Vukašinović, Aleksandar Radojičić, Marko Marković
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 117 min.
Termini: sub/ned 14:00

 

Grinč 3D

Režiser: Yarrow Cheney, Scott Mosier
Glumci: Milan Tubić, Nebojša Ilić, Mina Lazarević, Zoran Kesić
Žanr: animirani
Trajanje: 89 min.
Termini: sub/ned 11:15

 

(BL PORTAL)

 

Ostavite komentar: