Cineplexx Palas – Repertoar od 02. do 08. januara

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 02. do 08. januara 2020. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Kletva – NOVO 

Režiser: Nicolas Pesce
Glumci: Andrea Riseborough, Demián Bichir, John Cho, Betty Gilpin, Lin Shaye
Žanr: horor
Trajanje: 93 min.
Termini: 16:30, 18:00, 20:30, 22:30

 

Cats – NOVO

Režiser: Tom Hooper
Glumci: James Corden, Dame Judi Dench, Jason Derulo, Idris Elba, Jennifer Hudson
Žanr: mjuzikl
Trajanje: 109 min.
Termini: 19:00

 

Frka sinh – NOVO

Režiser: Kevin Johnson
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 87 min.
Termini: 2D u 14:00; 3D u 11:30, 18:00

 

Zaboravljeni Božić – NOVO

Režiser: Andrea Eckerbom
Glumci: Miriam Kolstad Strand, Trond Espen Seim, Anders Baasmo Christiansen
Žanr: porodični
Trajanje: 80 min.
Termini: 10:50, 15:50

 

One su bombe

Režiser: Jay Roach
Glumci: Margot Robbie, Charlize Theron, Nicole Kidman
Žanr: biografija, drama
Trajanje: 108 min.
Termini: 20:00, 22:10

 

Sluga

Režiser: Klim Šipenko
Glumci: Miloš Biković, Ivan Ohlobistin, Marija Mironova, Aleksandr Samojlenko
Žanr: komedija
Trajanje: 109 min.
Termini: 15:45, 17:20, 19:30, 21:45

 

Špijunaža i kamuflaža 2D/3D sinh

Režiser: Nick Bruno, Troy Quane
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 102 min.
Termini: 2D u 11:40, 16:00; 3D u 11:20, 13:20, 15:20

 

Ratovi zvijezda: Uspon Skywalkera 3D

Režiser: J.J. Abrams
Glumci: Daisy Ridley, Adam Driver, Mark Hamill, John Boyega, Oscar Isaac
Žanr: avantura, akcija, SF
Trajanje: 141 min.
Termini: 14:00, 16:40, 19:20, 22:00

 

Patrolne šape sinh

Režiser: Charles E. Bastien
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 67 min.
Termini: 11:00, 12:30, 17:30

 

Džumandži: Sljedeći nivo

Režiser: Jake Kasdan
Glumci: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Danny DeVito
Žanr: akcija, avantura
Trajanje: 123 min.
Termini: 2D u 13:40; 3D u 13:15, 19:45, 22:15

 

Ajvar

Režiser: Ana Maria Rossi
Glumci: Nataša Ninković, Sergej Trifunović, Miodrag Krstović, Gordan Kičić
Žanr: drama
Trajanje: 101 min.
Termini: 21:10

 

Prošlog Božića

Režiser: Paul Feig
Glumci: Emilia Clarke, Henry Golding, Emma Thompson
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 103 min.
Termini: 18:30

 

Snježno kraljevstvo 2 sinh

Režiser: Chris Buck, Jennifer Lee
Glumci: sinhronizovano i originalno
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 103 min.
Termini: 2D u 14:30; 3D u 12:30

 

Jeti: Snježni čovjek 3D sinh

Režiser: Tim Johnson, Todd Wilderman
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 92 min.
Termini: 12:00

 

(BL PORTAL)

 



Ostavite komentar: