Slavlje u domu Peđe Jovanovića: “Tvoja porodica je tu da te podržava”

11.01.2026. | 10:45

Pjevač Peđa Jovanović tri puta se rastajao od supruge Ane sa kojom ima troje djece, a sada su pronašli mirnu luku, nakon što je on riješio da okrene drugi list i svojoj ljubavi daju još jednu novu šansu.

Često na društvenim mrežama svane neki njihov zajednički trenutak.

Budući da je Ana aktivna na društvenim mrežama i ne dijeli tako često porodične fotke, sada je napravila izuzetak.

Naime, Ana se obratila javno Peđi povodom njegovog rođendana, te mu je uputila emotivne riječi, a uz to je objavila brojne fotografije na kojima su i njihova djeca, kao i slika iz porodilišta koja je nastala prije 18 godina.

– Iako ti to ponavljam svaki dan, želim još jednom da ti kažem koliko sam samo ponosna na tebe. Na tvoju hrabrost, snagu, upornost, dosljednost i veliko, čisto srce – napisala je ona i dodala:

“Želim ti zdravlje, mir i da nastaviš putem kojim si krenuo, a tvoja porodica je tu da te podržava i da ti daje vjetar u leđa zauvijek. Volim te!”

Inače, u jednom periodu života Peđa je imao problem sa alkoholom, zbog čega je i imao problema u braku, a nedavno je govorio o pokajanju.

– Da možeš da vratiš vrijeme, u kom trenutku bi sam sebi opalio šamar? – upitao ga je Ognjen Amidžić.

– Tih trenutaka ima baš mnogo, ali šta znam, ja sam imao problem sa alkoholom, to svi znaju, da mogu da vratim vrijeme da sam sebi opalim šamar, da nikada ne probam…To je bio stadijum kada sam počeo da se ne sjećam gdje sam bio i šta sam radio, znam gdje sam, kod kuće, ali ne znam kako sam došao kući, to mi se dešavalo. Ja sam se smijao ljudima koji su govorili kao da se ne sjećaju, da je to izgovor jer ih je sramota od onoga što su radili, ali sam bio na svirci jednoj i ja sam se probudio kući, pored mene pola neke pljeskavice koju sam ja jeo, ne mogu da se sjetim kada i kako sam je kupio. Minimum litar viskija, mislim ono 0,7 dnevno. Evo, već tri godine nisam ni pomirisao alkohol. Kada budem ženio sinove i udavao kćerku, neću da pijem! – rekao je pevač u emisiji “Amidži šou”.