
Nije samo odmarala: Lepa Brena se vratila sa Balija
27.04.2025. | 12:18Lepa Brena se nedavno vratila sa Balija na kom je praktikovala jogu i meditaciju za koje kaže da su joj jako pomoglo.
Ona je imala turbulentan prethodni period u kom je polomila nogu na jednom nastupu, izgubila je bliskog prijatelja koji je bio gotovo kao član porodice, pa je odlučila da se “iscijeli” daleko od granica Srbije, napuni baterije za sve što je čeka, ali prije svega da se oporavi od svega što joj se dešavalo.
Lepa Brena je kao destinaciju odabrala – Bali, i otvoreno je pričala o tome šta je radila i kako se provela.
“Ja sam zaista posle svega što sam imala, što sam se polomila, pa rehabilitacija, mislim da čovek mora da ide dalje i napred. Veoma mi je bio bitan ovaj odmor, da potpuno rehabilitujem ne samo noge, već i svoju dušu i mozak, da se odmorim. Vratila sam se, puna sam energije za neke nove projekte koje spremamo”, jasno je rekla jedna od najvećih regionalnih muzičkih zvijezda, Lepa Brena, ekipi Ekskluziva, prenosi Ona.rs.
Takođe, ona priznaje da su joj joga i meditacija pomogle da se brže oporavi.
“Ne znam koliko se otvoreno o tome priča, a ja moram da priznam nešto što je delotvorno. Počela da prihvatam druge načine načine odmora, da ih usvojim i naučim kao što su joga i meditacija. Zaista mi je puno pomoglo da ostvarim psihičku stabilnost mogu da preporučim svima”, jasna je u preporuci Lepa Brena.