FOTO: Društvene mreže
Ne izlazi iz kuće dok ne pita muža: Slađa Alegro o svom stajlingu
19.05.2026. | 16:36Pjevačica Slađa Alegro bila je gošća na petom koncertu Magla benda, te je ekipa Blica sa njom podijelila utiske o saradnji, ali i tome koliko posao utiče na privatan život.
Kako se Slađa Alegro na sceni se pojavila u veoma zanimljivoj odjevnoj kombinaciji, te smo je pitali da li kada je stajling u pitanju sluša sebe, i koliko je važna riječ supruga.
– Uvijek se ja pitam, ali ovog puta nisam razmišljala šta ću i kako ću, a i suprug je bio kum za ovaj stajling. Cijenim njegovo mišljenje i želim uvijek da čujem šta on misli kada se spremam za nastup – rekla je Slađa za Blic.
Ona je otkrila i kako je došlo do saradnje sa Magla bendom.
– Dugo godina se poznajemo, to su dragi ljudi, svašta smo prošli kroz život, imamo zajedničke uspomene koje nas vraćaju na taj početak naše borbe, drage prijatelje. Nisam ljubitelj da se pojavim na bilo čijem koncertu zato što je to dobra reklama, nego zato što mi je bitno da energija bude slična. Sa zadovoljstvom sam prihvatila da budem gost i drago mi je što sam ovdje – poručila je.
Ona ne krije da često dobija pozive od kolega da im bude podrška, ali kako kaže, ona istinski voli da kupi kartu i sluša koncert kolege, a ne da dobije kartu.
– Dobijam pozive da budem u prvim redovima, prije nekoliko mjeseci je bio koncert Saše Kovačevića, on mi je poslao poziv telefonski da želi da suprug i ja budemo u prvom redu i da ga bodrimo iz prvog reda. Ako već želim nekoga da slušam, ja želim i da kupim tu kartu, ne zato što će njemu da znači tih par hiljada dinara, već zato što je to vid nekog respekta. Jedino što mi je žao nekada je da ne možemo da se pojavimo na svakom koncertu, jer radimo – objasnila je.
Na pitanje kako uspijeva da balansira da porodica ne trpi zbog posla, kaže:
– Organizovana sam, stavljam i to majčinstvo i porodicu ispred svega, da mi niko ne zamjeri, svaka normalna žena će me razumjeti da je ta uloga najvažnija. Muzika je tu, ja to radim iz velike ljubavi, dugo godina rada je iza mene, ali ja sam evo već osam godina majka Mile Dragaš, a ne Slađa Alegro – kaže ona, ističući da u porodici ima veliki oslonac i podršku.
– Uvijek su tu i ti momenti se ne zaboravljaju. Jako je bitno da porodica bude podrška, tada smo jači i sposobniji za sve, možemo planinu da pomjerimo – zaključila je Slađa.
