Najsrećniji i najtužniji trenutak u životu : Pjevačica doživjela sve u jednom danu
09.12.2025. | 10:58Pjevačica Biljana Sečivanović na dan kad je doživela najveću sreću, rodila sina, doživela je i najveću tugu o čemu su pričale njene komšije.
Pjevačica se porodila na isti dan kad joj je sahranjen sestrić, a kako kažu meštani nikada nije preboljela njegovu smrt.
Nakon takmičenja u “Zvezdama Granda”, pjevačica Biljana Sečivanović je neko vrijeme živjela kao podstanarka u Beogradu sa sinom Matejom, a zatim se prije nekoliko godina preselila u novoizgrađenu oazu mira nadomak srpske prestonice.
Luksuzni dom u Vinči pjevačica je uredila zajedno sa suprugom Aleksandrom Nedićem i u njemu provodi najviše vremena.
Komšije iz Mrčajevaca pričaju da pjevačica često posjećuje rodno mesto.
– Svi znaju da je ovo Biljina kuća baš zbog ove brvnare. To je prava atrakcija ovdje u Mrčajevcima. Njoj je to sagradio pokojni otac, da ima, što se kaže, svoje parče zemlje. Kad god dođe da poseti majku Nadu, ona spava i boravi u toj brvnari sa suprugom. Neće da remeti mir majci i onima koji su u kući. To je malo čudno, ali tako je. Nije ta brvnara toliko velika, ali je udobna i sve je uređeno po njenoj želji. U prizemlju su smješteni dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i kupatilo, a na spratu je minijaturna spavaća soba, do koje se penje merdevinama – rekao je komšija Biljane Sečivanović.
“Sestrić joj je sahranjen kad se ona porađala”
– Voli Bilja svoje Mrčajevce. Nije joj slava udarila u glavu i uvijek se javi svima kad dođe kod majke, a dolazi često. Nije bio lak njen život. Mnogo se namučila u životu dok nije postala poznata. Roditelji i sestra su joj se bili razboljeli od teške bolesti, poslije i ona sama. Propatila je mnogo i zbog bolesti sestrića Nikole, koji je sahranjen dok se ona porađala. Imao je svega osam godina. Mislim da nikad sebi nije oprostila što nije bila na njegovoj sahrani, ali Bog i sudbina su tako htjeli. Živela je jedno vrijeme i u Austriji, snalazila se kako zna i umije da bi imala osnovno za život. Nije se stidela nikakvog posla, oduvek je bila jako vrijedna. Bitno da je to iza nje, sad uživa u onom dvorcu s pogledom na Dunav – zaključio je Biljanin komšija iz sela koje je proslavio Miroslav Ilić.
Inače, Biljana je odrasla u Mrčajevcima, a srednju ekonomsku školu završila je u Čačku.
– Kasnije je počela da se bavi pjevanjem, išla je po takmičenjima, osvajala prva mjesta. Nije htjela da se prijavi za „Zvezde Granda”, pa smo je suprug i ja natjerali. Poslušala nas je i otišla na audiciju u Čačak.
