Lepa Lukić nju posebno voli: Aleksandra je skromna djevojka

06.08.2025. | 15:54

Lepa Lukić već dugo ponosno nosi titulu kraljice narodne muzike i važi za ženu koja nema dlake na jeziku.

Uvijek je bila podrška mladim kolegama kada je muzika u pitanju i važi za ženu koja nema sujetu kada je estrada u pitanju.

Nedavno je za Grand iskreno komentarisala uspjeh koji je postigla njena mlada koleginica Aleksandra Prijović za koju je imala samo riječi hvale.

– Poštujem moje kolege sve, ima dosta mladih koji lijepo pjevaju. Ne mogu sada da izdvajam nekoga, ali uvijek sam izdvajala Aleksandru Prijović. To svako misli ovo što i ja mislim, ona zaista blista, dobra je – rekla je Lepa nedavno u emisiji „Bez filtera sa Sarom Miom“ i dodala:

– Svaka njoj čast. Lijepo pjeva i pjeva dobre pjesme i lijepa je devojka. Mislim da je i dalje skromna u odnosu na ono što je napravila. To ja mnogo volim kod pjevača – istakla je ona.