
Koncert decenije u Čelincu: Đajić i Breskvica najavili spektakl VIDEO
24.07.2025. | 18:19Direktor Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske i ambasador osoba sa Daunovim sindromom Vlado Đajić i regionalna pop zvijezda iz Srbije Anđela Ignjatović Breskvica pozvali su građane Republike Srpske da u petak, 25. jula, dođu u Čelinac na veliki muzički spektakl, koji će početi od 20 časova.
“Koristim priliku da se zahvalim velikoj muzičkoj zvijezdi Breskvici, koja je prošle godine održala koncert za moje drugare iz Daun sindrom centra Banjaluka, to veče je bilo puno emocija i radosti koje ne zaboravljamo”, kazao je Đajić u video snimku objavljenom na njegovoj zvaničnoj Facebook stranici.
Istakao je da će sutrašnji muzički događaj biti koncert decenije, i dodao da pored popularne Breskvice, publika će imati prikiku da uživa i uz sjajna muzička imena, kao što su Indira Radić, Dejan Matić, Alen Islamović.
Napomenuo je da je ulaz na koncert besplatan, a mlada pjevačica Breskvica je obećala veče puno dobre muzike, pozitivne energije i zajedništva.