FOTO: Telegraf
Karleuša brutalno o pomirenju sa Darom: Pomogla sam joj, a ona mi je zabila nož
28.04.2026. | 16:16Pjevačica Jelena Karleuša stigla je danas na snimanje nove epizode “Pinkovih zvezda”, a okupljenim medijima odmah je otkrila kako je protekao jučerašnji dan.
Kako kaže, svi članovi žirija raznežili su se kada se vratila Zorica Brunclik.
– Svi smo ridali, jecali smo – počela je Karleuša vidno uzbuđena zbog pjevačicinog povratka.
O pomirenju sa Darom Bubamarom
Nakon što je Dara Bubamara lajkovala na društvenim mrežama Jeleninu podršku njoj, a koja se tiče glasovne poruke u kojoj govori o intimnim odnosima sa mlađim muškarcem, Karleuša je to prokomentarisala.
Čini se da je Bubamara spustila gard i da su se varnice među njima ugasile.
– Iskreno da ti kažem, ne moram opet da objašnjavam, ja sa Darom nikad nisam imala problem, ona je imala problem sa mnom. Ja sam neko ko je njoj prijateljski učinila i pomogla kada je trebalo, a ona je vratila meni tako što je počela ružno da priča o meni. Bukvalno mi je na najružniji način zabila nož u leđa. I ja sam evo drugi put prešla preko toga i pokazujem da ipak treba biuti zreo u ovim godinama i ponašati se normalno, kolegijalno i ljudski – rekla je ona za Telegraf.
Kada smo joj rekli da je Dara spustila loptu, ona je kao iz topa odgovorila:
– Ne znam zašto ju je dizala. Možda zato što sam bila dobra prema njoj kada joj je to trebalo.
Nedavno je Jelena pričala o menadžerima pjevača i rekla da su oni mafija. Zanimalo nas je da li je ona ikada imala loša iskustva sa njima.
– Nikad nisam imala menadžera, bila sam specifična, usamljena rendžerka. Zamisli da meni menadžer nešto kaže. U današnje vrijeme mnogi koji nemaju veze sa muzikom zarad brze zarade maltretiraju pjevače kao trkačke konje. Što ne ptiate pevače koji su robovi? – pitala je ona.
Nakon što je Žika Jakšić rekao da Jelena ne govori istinu o Milanu Stankoviću i njegovom ugovoru, Kalreuša je imala spreman odgovor.
– On zna? On je tamo bio? Šta je bio Žika Jakšić kad je bio Saša Popović glavni? Ne volim kad se tako pametare i on i Mili i svi. Ja uvek kažem onako kako jeste, zato me i ne vole – rekla je Jelena, piše Telegraf.rs.
