FOTO: Jelena Kukuljica
Izmamila poglede: Kaća Grujić se pojavila sa mužem i kćerkom na proslavi
13.05.2026. | 20:51Katarina Grujić pojavila se danas na proslavi prvog rođendana kćerke Ljube Perućice i Katarine Kolozeus zajedno sa suprugom Markom Gobeljićem i kćerkicom.
Tom prilikom Kaća je govorila o svojim novim pjesmama koje je nedavno objavila, kao i o cifri koju je uložila u album, piše Blic.
Katarina je za ovu priliku obukla braon haljinu od satena koja je imala čipku ispod grudi kao i veliki šlic, a koja joj je savršeno stajala.
Kako kaže, prezadovoljna je kako se slušaju njene pjesme i ističe da ne voli da priča o cifri koju je uložila, ali da je to otprilike preko 100.000 evra.
– Prezadovoljna sam, pjesme su ušle u trending, vrte se na mrežama. Bitno je da se publici sviđa, ljudi su oduševljeni. Vidim da su za pjesmu “Reci” odlijepili. Vidim da su 99,9 odsto samo pozitivni komentari. Uložila sam preko 100.000 evra u pjesme, ne volim da pričam o tome. Od početka karijere ulažem u spotove i pjesme. Uvijek je to kvalitetno. Na visini sam zadatka – rekla je Katarina, pa se osvrnula na stare numere koje se i danas pjevaju.
– Pjesma “Jedno đubre obično” se pjeva danas kao i prvog dana. Svuda je vole i pjesmu “Paranoičan”, publika od početka do kraja se pjeva uvijek. To je pečat moje karijere. Poslije 12 godina su tu prisutne – istakla je.
“Teško je nadmašiti stare hitove”
– Teško je nadmašiti stare hitove, pisala ih je Marina Tucaković, tačno je znala za koga je šta pisala – rekla je pjevačica.
Kaća ističe da je pomjerila nastup kako bi došla na koncert Vesne Zmijanac.
– Pomjerila sam nastup da bih došla kod Vesne Zmijanac na koncert. Mnogo njenih omiljenih pjesama imam, sve ih znam – iskrena je ona.
