
Goca Božinovska ispričala intimne detalje iz života: “Sa 18 godina izgubim nevinost i momentalno ostanem trudna”
07.07.2025. | 21:30Goca Božinovska u intervjuu za domaće medije progovorila je o intimnim odnosima, kako je poslije prvog puta ostala trudna, ali i da je savjetovala kćerku da ne bude domaćica, jer je nju upravo to koštalo braka.
Goca Božinovska otvoreno je rekla sa koliko godina je izgubila nevinost.
– Ja u 18. godini izgubim nevinost i momentalno ostanem u drugom stanju – otkrila je Goca, na šta su ostale gošće emisije ostale u šoku – izjavila je pjevačica u emisiji “Magazin In”.
– Ja svojoj kćerki stalno govorim da se ne hvata za šporet. To joj govorim zato što sam ja stalno dobijala pohvale: “Kako naša snajka kuva!”. Na kraju sam se jedino ja razvela od svih žena”, dodala je Božinovska.
Podsjetimo, pjevačica Goca Božinovska živi u vili u Surčinu sa svojim sinom, snajkom i unucima. Velelepno izdanje gdje uživa poznata pjevačica sa svojom porodicom procjenjuje se na 700.000 evra.
Kuća je izuzetno skupoceno opremljena i u njoj preovlađuje stilski nameštaj. Unutrašnjost vile je lijepo opremljena, a ona je opasana velikim zidinama, prenosi Kurir.