Bitan susret: Zbog riječi Marine Tucaković pjevačica Ana Kokić kupila najveći hit

01.08.2025. | 19:40

Pjevačica Ana Kokić tokom svoje dugogodišnje karijere nizala je brojne hitove, ali se čini da je period sa početka dvijehiljaditih za njenu karijeru bio zlatan.

I dan danas žurke ne mogu da prođu bez njenih pjesama, a najviše se izdvajaju “Čujem da“, “Idemo na sve“, “Mojne mala“ i “O da li si to ti“.

Za autore pjesama koje bi svrstala na svoj CD Kokićeva je birala samo najbolje, a sada je otkrila i kako joj je susret sa Marinom Tucaković donio jedan od najvećih hitova.

“Sećam se te davne 2005. godine kada sam spremala svoj prvi album. Jedno veče sam sa Marinom Tucaković pričala o pesmama i rekla mi je da Jelena Trifunović i Aleksandra Milutinović imaju odličnu pesmu koja bi meni baš “legla”. Odmah sutradan sam otišla kod Jelene da čujem pesmu. Pušta ona CD (nije tada bio prošli vek ali nije bilo kao sada slanja pesama mailom, nego u studiju narežeš CD sa pesmama pa nosiš kući da slušaš), krenula pesma i posle par sekundi stala. Pušta ona ponovo, kreće pesma i opet stane. Kažem ja njoj: “To je znak, uzimam pesmu”, napisala je Ana.

Kako tvrdi pjesmu nije ni čula kako treba, ali je imala povjerenje u Marinine riječi kao i Jelenu i Aleksandru koje važe za jedne od najboljih tekstopisaca odnosno kompozitora.

“Odnela sam CD u studio, Futa je rekao da je odlična i tako je postala jedna od meni omiljenih sa mog prvog albuma”, dodala je pjevačica u svojoj objavi, prenosi Grand.