Anabeli otkazan koncert zbog slabog interesovanja: Šta je pisalo u obavještenju koje se pojavilo u javnosti

13.02.2026. | 20:47

Pjevačica Anabela Atijas doživjela je peh, nakon što joj je večerašnji nastup otkazan.

Pjevačica je naime trebalo da nastupa u Bajinoj Bašti, a kako nije bio dobar odaziv publike organizatori su morali da ga otkažu, a tim povodom oglasili su se na društvenim mrežama.

U obavještenju koje su objavili istakli su da Anabela neće danas pjevati, uprkos reklami koja je bila u prethodnom periodu.

– Obaveštenje! Nažalost, koncert Anabele zakazan za 13. februar neće biti održan. Ovog puta interesovanje nije bilo u meri koja bi opravdala događaj kakav želimo da vam pružimo – piše u obavještenju.

– Hvala svima koji su nas podržali, vidimo se uskoro sa novim, još jačim projektima – nastavlja se u obavještenju na Instagramu.