Amidžić proslavio rođenje kćerkice: Desingerica mu poklonio kosilicu, još” sebi nije došao”
02.02.2026. | 15:19Voditelj Ognjen Amidžić vratio se na snimanje muzičkog takmičenja “Pinkove zvezde” samo nedjelju dana nakon što je njegova supruga Mina Naumović na svijet donijela njihovu kćerku Lolu.
Iako je povod za slavlje bio najljepši mogući, Ognjen priznaje da se još uvijek oporavlja od burne proslave, a reakcija na pitanje o bivšoj supruzi Danijeli Dimitrovskoj posebno je privukla pažnju.
Ognjen je radosne vijesti obilježio velikim slavljem na kojem su prisustvovali brojni prijatelji i kolege sa estrade. Kako sam priznaje, atmosfera je bila toliko vesela da posljedice osjeća i po povratku na posao.
– Nije loše. Ali nisam još došao sebi od slavlja, fali mi malo da se sastavim. Ne znam ko je bio najveseliji, svi su bili dobri, jedva smo se razišli – iskren je bio voditelj.
On je otkrio i da je imao malih problema sa organizacijom, zbog čega se javno izvinio prijateljima koji nisu bili pozvani.
– Žao mi je što nisam još ljudi mogao da pozovem, ali nismo svi mogli da stanemo. Izvinjavam se ako su se neki uvrijedili, nekim bliskim prijateljima sam poslao i na pogrešnu adresu. To je kod mene problem – objasnio je Ognjen Amidžić.
Desingerica mu poklonio kosilicu
Među najzanimljivijim detaljima sa proslave izdvojio se poklon kontroverznog repera Dragomira Despića Desingerice, koji je voditelju donio – kosilicu.
– Nisam otpakovao kosilicu od Desingerice, dao sam bratu, ima veći auto. Još imam alkohol u gepeku ovdje. Uzvratiću Desingerici nekim posebnim poklonom – rekao je Ognjen kroz smijeh.
Takođe, voditelj je naglasio da planira i posebnu proslavu samo za suprugu Minu, ističući da je ona to zaslužila i da su se dobro pripremili za dolazak kćerkice Lole.
Šok reakcija na pitanje o Danijeli
Ipak, najneugodniji trenutak uslijedio je kada su novinari upitali Ognjena da li je razmjenio čestitke sa bivšom suprugom Danijelom Dimitrovskom. Naime, prema navodima medija, ona se navodno udala svega nekoliko dana prije nego što je Ognjen dobio kćerku.
Na pitanje o tome, Ognjen je imao kratak i jasan odgovor, tvrdeći da nije ni znao za taj događaj.
– Ja to nisam tad ni znao da se desilo. Nemam pojma, sad si mi rekao – poručio je kratko voditelj i time stavio tačku na spekulacije.
Podsjetimo, Ognjen Amidžić na proslavi nije želio da komentariše vjenčanje bivše žene.
– Mislim da stvarno nema potrebe da pričamo o tome u ovom trenutku, jer mislim da ovo što se dešava meni, rođenje, djeca, da ne pričamo sada o drugim temama. Mislim da nije umjesno – poručio je Amidžić, prenosi Republika.
