FOTO: ILUSTRACIJA
Policija u akciji: Provala i krađa kamiona završila hapšenjem
23.04.2026. | 10:39Muškarac iz Zvornika čiji su inicijali J.M.P. uhapšen je zbog osnovane sumnje da je provalio u kuću na području Kozluka i ukrao teretno vozilo “iveko”, saopšteno je danas iz Policijske uprave Zvornik.
Policija je juče na području Kozluka, obavljajući redovne poslove, uočila da su oštećena ulazna vrata na kući koja je u vlasništvu lica iz Švajcarske.
Istog dana policija je zaustavila i kontrolisala teretno vozilo “iveko”, kojim je upravljao J.M.P, a koji je odbio da se podvrgne alko-testiranju.
Nakon hapšenja, policija je tokom kriminalističke obrade nad J.M.P. saznala da je provalio u navedenu kuću i ukrao teretno vozilo kojim je upravljao.
O svemu je obaviješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina, koji je naložio da se dostavi izvještaja o počinjenom krivičnom djelu teška krađa.
Policija je uhapsila muškarca čiji su inicijali M.I. iz Zvornika za kojim je raspisana centralna potjernica Osnovnog suda u Zvorniku zbog proizvodnje i prometa drogama.
Nakon kriminalističke obrade, M.I. je predat u dalju nadležnost Sudskoj policiji.
