Prilika za otkrivanje najnovijih trendova: Četiri firme iz BiH na sajmu namještaja u Milanu

14.04.2025. | 15:02

U Milanu je održan internacionalni sajam namještaja, jedan od najpoznatijih i najvećih sajmova namještaja i dizajna koje je ove godine doživjelo 63. izdanje.

Izdanje 2025. godine je okupilo 1.900 izlagača uključujući najprestižnija imena međunarodnog dizajna. Ovaj događaj je bio prilika za otkrivanje najnovijih trendova i inovacija koje će karakterisati budućnost namještaja.

Sajam je savršena prilika za dizajnere, arhitekte i ljubitelje dizajna da se upoznaju sa najnovijim trendovima i inovacijama u industriji, kao i da istraže nove mogućnosti koje donosi svijet modernog dizajna.

Iz Bosne i Hercegovine predstavljene su četiri firme: “Zanat” iz Konjica, “Gazda” i “GoEs” iz Sarajeva “Artisan” d.o.o iz Tešnja, prenosi Fena.