Srpska bogatija za još 21 bebu: Roditeljima čestitke, a bebama želimo srećno i bezbrižno djetinjstvo
04.04.2026. | 08:30U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođena je 21 beba, 10 djevojčica i 11 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.
U Doboju i Banjaluci rođeno je po pet beba, u Gradišci tri, Bijeljini, Trebinju i Nevesinju po dvije, a u Foči i Prijedoru po jedna.
Po dvije djevojčice i tri dječaka rođeni su u Banjaluci i Doboju, u Gradišci dvije djevojčice i jedan dječak, u Bijeljini dvije djevojčice, u Nevesinju po jedna djevojčica i dječak, u Trebinju dva dječaka, u Prijedoru jedna djevojčica, a u Foči jedan dječak.
Pročitajte još
Zbog odrona obustavljen saobraćaj na putu Banjaluka-Jajce u mjestu Dabrac
Pravoslavci danas slave Lazarevu subotu, poznatu i kao Vrbica: Mnogima je krsna slava i dječiji praznik na koji se bere cvijeće
Ovo su svi običaji koje sutra na Vrbicu treba da ispoštujete: Djevojke i momci imaju glavni zadatak
U porodilištima u Zvorniku i Istočnom Sarajevu u protekla 24 časa nije bilo porođaja.
