Radosne vijesti: U porodilištima širom Srpske rođeno još 18 beba

25.06.2026. | 07:57

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 18 beba, po devet djevojica i dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci – pet, potom u Doboju, Zvorniku, Trebinju, Gradišci i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Prijedoru, Foči i Bijeljini po jedna.

U Banjaluci su rođene tri djevojčice i dva dječaka, u Doboju, Zvorniku i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica i jedan dječak, u Trebinju i Gradišci
po dva dječaka, a u Prijedoru, Foči i Bijeljini po jedna djevojčica.

U porodilištu u Nevesinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.