Ferrero Rocher, Kinder i Celebrations: UIO BiH u Banjaluci prodaje omiljene slatkiše
20.03.2026. | 11:18Uprava za indirektno oporezivanje u Banjaluci oglasila je prodaju zaplijenjene robe, među kojom su i poznati slatkiši poput Ferrero Rocher, Kinder i Celebrations.
Uprava za indirektno oporezivanje (UIO) BiH u Banjaluci organizuje direktnu prodaju carinske robe, a među ponuđenim proizvodima našli su se i popularni slatkiši.
Na spisku za prodaju su:
Ferrero Rocher (200 grama) – 152 pakovanja
Kinder Country (211,5 grama) – 50 pakovanja
Celebrations (269 grama) – 5 pakovanja
Riječ je o robi koja je predmet carinskog postupka, a prodaja se organizuje u skladu sa važećim propisima.
Ko može učestvovati
Pravo učešća imaju pravna lica iz BiH koja se bave prometom ovakve robe.
Zaposleni u UIO, kao i njihovi srodnici do trećeg koljena, ne mogu učestvovati u ovom postupku.
Ponude se dostavljaju u zatvorenim kovertama, najkasnije do 23. marta do 13.30 časova, na adresu Regionalnog centra UIO u Banjaluci.
Kada i gdje se održava prodaja
Zainteresovani mogu pogledati robu istog dana, 23. marta, u terminu od 11 do 11.30 časova, u prostorijama UIO u ulici Mladena Stojanovića.
Direktna prodaja biće održana istog dana u 14 časova na istoj lokaciji.
Plaćanje odmah nakon kupovine
Kupac je dužan da plati robu odmah nakon završetka postupka prodaje, prema instrukcijama koje će dobiti.
Iz UIO napominju da Komisija zadržava pravo da odbije sve ponude ukoliko ih ocijeni neprihvatljivim, pišu Nezavisne.
