FOTO: Društvene mreže
Deponija Uborak ponovo gori: Upućeno više vatrogasnih vozila na lice mjesta
24.06.2026. | 08:42Na deponiji Uborak jutros se ponovo aktivirao požar. Na snimku s lica mjesta se vidi veliki oblak dima koji se diže iznad deponije.
– Jutros se na deponiji Uborak ponovo aktivirao požar oko 7:50. Pored dva vozila koja su već bila na licu mjesta, poslana su još dva, a u planu je uključiti još – potvrđeno je za “Avaz”.
Podsjećamo, juče su se užareni dijelovi deponije zasipali šljunkom kako bi se spriječio dotok kisika i mogućnost ponovnog izbijanja požara.
Pročitajte još
View this post on Instagram
