Zemljotres prekinuo Stanivukovićev pres: Pogledajte reakciju gradonačelnika VIDEO

29.12.2020. | 13:37

Razorni zemljotres koji je se danas dogodio u Petrinji ozbiljno je zatresao i Banjaluku. Treslo se i u prostorijama Gradske uprave u kojoj se u tim trenucima održavala konferencija za novinare.

Tlo je počelo da podrhtava u sred obraćanja gradonačelnika Draška Stanivukovića.

“Ljudi, ozbiljan zemljotres. Sakrijte se, ispod stola dole”, rekao je Stanivuković.

Gradonačelnik je potom prekinuo konferenciju i pozvao novinare da se sklone, čak i u njegov kabinet.  Svi su bili prilično zbunjeni i uplašeni.

Pogledajte kako je sve to izgledalo.

https://www.youtube.com/watch?v=HLzXwWTWDQo&feature=emb_title

Nakon zemljotresa, gradonačelnik Draško Stanivuković  je održao novu konferenciju za medije, ovog puta ispred Gradske uprave. Saopštio je prve informacije o zemljotresu u Banjaluci.

 

Информације о земљотресу.

Objavljuje Драшко Станивуковић – Draško Stanivuković u Utorak, 29. prosinca 2020.

 

Iz bezbjednosnih razloga, Stanivuković je izdao naredbu da zaposleni iz Gradske uprave napuste objekat i idu svojim kućama. Dakle, Prijemna kancelarija, uslužni centri u Boriku i na Starčevici, te šalter Gradske uprave u CIPS-u danas više neće raditi.