
Vodovod: U petak 29. novembra radovi na cjevovodima u više naselja, privemeni prekidi vodosnabdijevanja u…
28.11.2019. | 19:30BANJALUKA – Ekipe Sektora “Održavanje” i danas su radili na pregledu vodovodne mreže i na otklanjanju kvarova na mreži.
Kako je najavljeno iz gradskog “Vodovoda”, u petak 29. novembra izvodiće se radovi na cjevovodu u ulicama Knjaza Miloša (Lazarevo II), Petra Preradovića (Centar II) i Jasmira Malčića (Pobrđe) što može dovesti do privremenog prekida u vodosnabdijevanju potrošača na navedenim lokacijama.
Radovi na cjevovodu u Ulici kralja Aleksandra I Karađorđevića (Petrićevac) koji će se izvoditi u periodu 25 – 29.11.2019. godine u vremenskom intervalu od 08,00 do 18,00 časova mogu dovesti do povremenih prekida u vodosnabdijevanju potrošača u dijelu Ulice kralja Aleksandra I Karađorđevića.
Sutra će se, takođe, izvoditi radovi na sanaciji kvara u MZ Bočac što će u periodu od 8,00 do 15,00 časova dovesti do privremenog prekida u vodosnabdijevanju potrošača u dijelu navedene mjesne zajednice.
(BL PORTAL)