
Vodovod: U četvrtak 12. marta izvođenje radova na cjevovodu u…
11.03.2020. | 21:58BANJALUKA – Ekipe Sektora “Održavanje” i danas su radili na pregledu vodovodne mreže i na otklanjanju kvarova na mreži.
Kako je najavljeno iz gradskog “Vodovoda”, u četvrtak 12. marta izvodiće se radovi na cjevovodu u ulicama Jovana Dučića (Centar II) i Sime Pandurevića (Pobrđe) što može dovesti do privremenog prekida u vodosnabdijevanju potrošača na navedenim lokacijama.
U mjesnim zajednicama Bronzani Majdan i Kola izvodiće se radovi na sanaciji kvarova što će u periodu od 8,00 do 15,00 časova dovesti do privremenog prekida u vodosnabdijevanju potrošača u dijelovima navedenih mjesnih zajednica.
Kvalitet isporučene vode za piće zadovoljava odredbe Pravilnika o higijenskoj ispravnosti vode za piće, saopšteno je za “BL Portal” iz banjalučkog “Vodovoda”.
(BL PORTAL)