FOTO: Arhiva
Roditelji uzaludno pokušavaju da ih pronađu: Nestašica đačkih knjižica u Banjaluci
11.06.2024. | 17:09 Dodaj BL Portal kao Google izvorS obzirom da se bliži kraj školske godine, učitelji su od roditelja prvačića tražili da dostave đačke knjižice, ali su na tom zadatku naišli na potekškoće – nestašicu.
Brojni roditelji su danas u potrazi za knjižicama obišli većinu knjižara u vlasništvu Zavoda za udžbenike i nastavna sredstva, ali bezuspješno.
Roditeljima su knjižari kao razlog nestašice naveli da ne raspolažu dovoljnih brojem knjižica ili su ih rasprodali. Pojedini roditelji, ipak navode da se knjižice mogu pronaći u drugim, privatnim knjižarama na području grada.
Pročitajte još
Problem je najvjerovatnije nastao zbog ograničenog broja novih knjižica koje je Zavod pustio u štampu, prenosi Mondo.
