Imajući u vidu period godine u kome se nalazimo, kao i povoljne vremenske uslove – prethodnih dana počele su aktivnosti na sakupljanju lišća sa javnih površina odnosno pješačkih i biciklističkih staza, kolovoza i iz parkova, saopšteno je iz Gradske uprave.
Kako su potvrdili u Odjeljenju za komunalne poslove, akcija sakupljanja lišća započela je 25. oktobra u Ulici kralja Petra I Karađorđevića i Aleji Svetog Save, gdje se trenutno i po drugi put uklanja opalo lišće.
“Ove aktivnosti odvijaju se prema utvrđenom rasporedu i u skladu sa predviđenom dinamikom i vremenskim uslovima”, naveli su iz Odjeljenja, dodajući da je zaključno sa 31. oktobrom prikupljeno preko 12,76 tona lišća (otpad sa zelenih površina).
Vezane vijesti:
Ostavite komentar: